Brána Znovuzrození: Za závojem smrti

Transformační meditace / 1 hod. 8 min.

0
z vás už prošlo Znovuzrozením

,,Odmalička se mi těžko přijímala smrt. Nechápala jsem pomíjivost lidské existence. Navíc mě častovaly katastrofické vize násilných úmrtí -nevděla jsem, co znamenají a bála jsem se jich. Až ve svých 18ti letech jsem díky mimotělnímu zážitku nahlédla za závoj smrti. Iluze utrpení se během chvilky rozplynula v blaženosti a nekonečné svobodě Boží Lásky. Pochopila jsem, že katastrofické vize byly potlačenou energií minulosti ze záznamů duše, ale neodrážely Skutečnost toho, co je za smrtí.

Od té doby prožívám každou ztrátu mnohem snadněji, ve větším přijetí, vděčnosti a schopnosti odevzdat se změnám. Život je totiž plný malých smrtí - ať už je to odchod z práce, konec vztahu, stěhování, vnitřní přerod duše, nebo ztráty našich blízkých. Čím kladnější vztah máme ke smrti, tím plnější je naše prožívání života a lpění na jistotách se rozplývá.

To je zkušenost, která přináší skutečné štěstí zevnitř, a kterou vám teď s vděčností předávám."

- Anthea 

Co vás v meditaci čeká?             Co vám přinese do života?

Hluboká, jemná transformační cesta po dobu jedné hodiny za doprovodu afrického Udu bubínku, jehož dunivý, relaxační zvuk je považován za zhmotněný hlas Předků.
Více radosti ze života - jen ten, kdo rozpustí strach ze smrti, si umí užívat život naplno. Za každým strachem se skrývá kořenový strach ze smrti. Když řešíte příčinu, Světlo poznání zpětně ovlivňuje další oblasti vašeho života.
Laskavý přepis podvědomých strachů ze smrti a ztrát všeho druhu. Provází vás prožitkem krásy umírání a následné pouti do vyšších sfér. Zažijete si proces postupného odkládání těla, zhodnocení vašeho života, a následného znovuzrození.
Více odvahy plnit si své sny, umět pouštět to staré, nefunkční, a začínat nanovo. Když se ocitneme v prostoru Světla, kde pobýváme jakožto duše před novým zrozením, snadno se napojíme na naše úkoly a záměry, a s větší lehkostí je dokážeme realizovat.
Hlubší propojení s vaší skutečnou podstatou - Věčností a Boží Láskou. Čeká vás oslava znovushledání s vašimi Předky a Světelnou Rodinou, kteří vám dají nahlédnout film vašeho života, abyste se mohli radovat, pochopit smysl zkušeností, a poučit se do dalšího zrození.
Když řešíte otázku života a smrti, je snadné odpustit. Když prožíváte rozchod, zradu, či jakoukoli jinou ztrátu z prostoru ,,za závojem", procházíte (sebe)léčením velmi přirozeně, samovolně. V u chvíli je snadné odpustit, odložit bolest, propojit se v srdci a cítit vděčnost za všechny zkušenosti života.

..A jaké zkušenosti mají lidé před vámi?

,,Ten den jsem byla po masáži a nechala jsem si celý den jen pro sebe. Připravila jsem si postel, svíčky a vůní, zavřela oči a poslouchala Tvůj hlas. Pociťovala jsem nádherný klid a chuť létat - vznášet se. Najednou jsem se rozplynula do éteru a nade mnou bylo zlaté světlo. Nevím jak to trvalo dlouho, ale ten pocit svobody byl neskutečný. Byla jsem vším i ničím. A klid v duši mám doteď. Děkuji Ti za tuto zkušenost a zážitek. Jak víš, pravá - ta opravdová - temnota mi je blízká a při Tvé meditaci jsem se ještě víc s tím prvotním Bytím sblížila ❤🌹"
Katarina Di AngeloAdaraya - Institut pro zdraví a krásu / www.adaraya.cz /
,,Milovaná Margot Antheo Réo, pro mě navždy Gabriell :), děkuji za meditaci Vědomá smrt a Znovuzrození, kterou jsem si pouštěla několikrát. Vždy mě odstřihla hned na začátku, kdy jsem se propojila se stromem, s celým lesem a ocitla jsem se v mém dávném spirituálním zážitku smrti, díky kterému jsem před lety změnila pohled na smrt a začala tímto tématem provázet ženy i muže na seminářích. K tvému vedení mě to vrátilo zpět vždy až na konci, kdy jsme měli vstoupit na zemi v plném vědomí. Toto téma je velmi silné, krásné a je tolik třeba. Děkuji, že ho sdílíš s ostatními."
Taraka Soleifyzioterapeutka, lektorka lůna, autorka seminářů, karet, knih / www.taraka.cz /

Vaše dotazy: co chcete vědět?

Dokáže meditace vyléčit i trauma z násilné či nepřirozené smrti?

Ačkoli je meditace vedená tak, aby byla nanejvýš příjemnou a povznášející zkušeností, mohou se otevřít i silná témata minulosti. Pokud je to důležité, téma se vyplaví během spojení se Strážci Živlů, anebo později se Světelnou Rodinou, která pomáhá přehrávat film vašeho života. Je chodné si meditaci pouštět s určitými časovými odstupy víckrát - uvidíte, že pokaždé s vámi pracuje jinak a posouvá vás dál.

Jak probíhá platba?

V současnosti je možné platit pouze bankovním převodem. Hned po vyplnění objednávkového formuláře vám přijde na email faktura s podklady k platbě. Meditace vám dorazí do 1-3 dnů od přijetí platby. Pozor - technika není dokonalá a stane se, že email spadne do položky ,,promo" / ,,spam". V případě, že meditace nedorazí do 3 pracovních dnů, napište mi prosím na email info@anthea.cz a vše potřebné vyřešíme.

..A jakou hodnotu má Znovuzrození?

Upřímně, do téhle meditace jsem vložila zatím nejvíc času a energie (trvá celou hodinu - holt smrt se nedá uspěchat:). Přesto jí nabízím za podobnou cenu, jako mé ostatní meditace.

Proč? Protože bych si moc přála, aby toto tabuizované téma prosvětlilo a transformovalo životy co nejvíce lidí - i těch, kterým se do něj úplně nechce, ale cítí, že je pro ně dobré a potřebné. 

Hodnota Znovuzrození je 444 Kč / 16, 99 eur.

Ano, miluji číselnou symboliku: 4 + 4 + 4 - dohromady 12- je praktická realizace celistvosti a dokonalosti duše. Přeji každému, koho si tato cesta do hlubin své podstaty zavolá, ať tento stav žije ve své každodennosti.

 

Jdu do toho, Znovuzrození si mě volá!