Vztahy a peníze.. Tak málo diskutované téma, a přitom ho máme na talíři skoro každý den! Znáte to: muž vydělává víc peněz, zatímco žena na mateřské je na něm existenčně závislá. Nebo úspěšná podnikatelka, která se sice umí zajistit sama, ale její muž je na tom už finančně hůř. 

Příběhů ze života je tolik.. Pojďme si aspoň některé z nich na webináři odhalit. A hlavně: vneseme do nich větší jasnost a větší uspořádanost. Ať to můžete změnit i vy. Protože láska a peníze spolu souvisí víc, než si myslíme.

Pro koho je webinář určený?

  • Pro každého, pro koho jsou vztahy a prosperita v nich prioritou
  • Pro svobodné, zadané, rozvedené,.. Je jedno, jestli jste muž, žena, nebo pár. Vždy se hodí rozšířit si finanční a emocionální gramotnost, pokud vás to téma oslovuje
  • Pro každého, koho zajímá, jak se pozná vztahová nekompatibilita i skrze peníze, a jak se projevují podvědomé vzorce spojené s láskou a financemi
  • Pro všechny, kteří chtějí prolomit to zdánlivé prokletí, kdy řešení peněz hází vidle do jinak krásného vztahu

Co se na webináři dozvíte?

  • Jak moc jsou peníze a láska provázané pojmy? Co všechno mají společné?
  • Jak zaujmout zdravý vztah k penězům a vztahům? Co v sobě potřebujeme vyladit, abychom se dokázali vzájemně pochopit a lépe domluvit?
  • Jaké podvědomé vzorce z dětství a zkušenosti z minulých životů ovlivňují naše strachy ohledně peněz ve vztazích, a jak to můžeme změnit?
  • Jak si nastavit otevřenou komunikaci a partnerské dohody ohledně příjmů a výdajů tak, ať jsme v tom spokojení?
  • Konkrétní rady a tipy. Odpověďi na otázky účastníků, kteří vytáhli na povrch zajímavá témata ze života, která můžete řešit i vy.
  • Dvě a půl hodiny nabité praktickými infomacemi, vhledy a prožitkovými cvičeními na přepis podvědomí

..A kolik vás bude stát záznam webináře? 

777 Kč.

 

Co si z něj odnesete, je i na vás. Ale jsem si jistá, že vás nasytí víc, než dobrý oběd:).

..Ještě něco.. Kdo to vlastně povede? Více o Margot..

,,Jsem maminka pětiletého syna a holistická průvodkyně se zaměřením na transpersonální psychologii a načítání z bioinformačního pole (Akáša). A taky umělkyně, která rozvíjí vlastní metody tance, práce s tělem a malování obrazů.

Vztahy i peníze pro mě dřív byly velká neznámá. Až když jsem se stala svobodnou matkou, musela jsem se stát plně soběstačnou ženou, která se o vše stará a vydělává na život sama. 

Když už jsem zmákla položku ,,nebýt závislá finančně na muži", o nějaký ten rok později přišla další zkouška: jak nepřitahovat muže, přiživující se na mém úspěchu?

Ano, život je nikdy nekončící jízda:). Ale jedno je jisté: s každou zkušeností jsme moudřejší a bohatší. Proto dnes děkuji za všechny trable, které mě potkaly. Těší mě, že díky mým zkušenostem mohu dnes usnadnit cestu i vám."

- Margot Gabrielle

Cítíte, že potřebujete vnést víc jasnosti

do vašich vztahů a financí?

Ano, objednávám záznam webináře