Je nepříjemné stát na místě a nevědět, co se s námi děje..

 

..A právě proto vznikl e-Book

3 DRUHY STAGNCE: 

Posvátné zastavení jako příležitost k růstu

,,O fázi, kdy se nám nedaří a nemáme na nic energii, se příliš nemluví. Není to zrovna oblíbené téma v době, kdy je velký tlak na výkon a neustálý růst. Přesto, stagnace je fáze, která je velmi důležitá a prospěšná pro nastolení rovnováhy a zdraví v našich životech. 

Za poslední rok jsem na osobních sezeních setkala se slovem STAGNACE nejčastěji. Když mi jednou nad ránem zaznělo v hlavě ,,3 druhy stagnace", věděla jsem, že to musím sepsat. Tento e-Book je laskavou podporou pro každého, kdo cítí, že tímto procesem prochází a nechce v tom být sám."

S láskou, Margot Gabrielle

..A jak se Vám e-book líbí?

,,E-book jsem přečetla jedním dechem. Je v něm spousta zajímavých informací a postupně mi vše začalo dávat smysl. Některé věci člověk vnímá intuitivně, ale až takto napsané "černé na bílém" to mozek a srdce lépe pochopí a uchopí. Pohlazení a hojivý balzám na duši, tak bych nazvala AHA momenty z tohoto e-booku. Velmi inspirující je seznámení s jednotlivými typy stagnace. Tím hlavním pro mě byly tipy a rady, jak zařadit právě tu svou životní etapu a navíc vytěžit z tohoto období cenné dary. Věřím, že náhody neexistují. Pokud jste narazili na možnost přečíst si tento e-book, je to podaná pomocná ruka. Děkuji!"
Ing. Renata SlavíkováPedagožka

E-BOOK ,,3 DRUHY STAGNACE" OBSAHUJE:

 • 1
  Uklidňovač do kapsy
  Pocit ztráty pevné půdy pod nohama je do jisté míry fází, kterou prochází celá společnost. Jak nás ovlivňuje kolektivní vědomí, a co dělat, abychom tím prošli co nejvíc v klidu a pohodě?
 • 2
  Kolektivní Akášický vhled
  Akášický vhled je víc, než jen text: má přidanou hodnotu energie, která proudí za slovy. Odemyká v nás hlubší prožitky a ,,aha momenty", na která slova nestačí. Tento vhled jsem psala speciálně pro tento e-Book se záměrem, ať podpoří každého, kdo jej čte, ať už prochází jakoukoli fází stagnace.
 • 3
  3 DRUHY STAGNACE: 1) Vyplenění minulosti - 2) Přesazení rostlinky - 3) Zasazení nového semínka
  Každá fáze stagnace je jiná: někdy se po nás chce, ať si dovolíme zastavit, jindy nás zase vybízí udělat krok dopředu. Proto je tak důležité zjistit, v jaké fázi se nacházíme. Dozvíte se, v čem je každá fáze specifická, a jaký postoj k ní zaujmout, ať nejdeme sami proti sobě, ale naopak z ní vytěžíme dary, které ve skutečnosti nabízí.
 • 4
  Meditace a rituálky na každý den
  Když procházíme stagnací, je fajn mít berličku, o kterou se můžeme opřít - jako třeba jednoduché, krátké a účinné meditace. Opět, jsou psané v Akášickém napojení: stačí se uvolnit a nechat sebou prostoupit podporující energii.
 • 5
  Praktické tipy a osobní zkušenosti
  Není nad prožitou zkušenost. Proto s vámi v e-Booku sdílím jak své prožitky, tak zkušenosti mých klientů, kteří si něčím podobným také procházeli. Věřím, že osobní příběh je to, co nejvíc hýbe lidským srdcem a posouvá nás vpřed. Každá fáze navíc obsahuje praktické rady a tipy, jako například dechové techniky, nebo aromaterapii.

Chápu a respektuji, že ne každému může e-Book sednout. Pokud zjistíte, že e-Book není to pravé ořechové pro Vás, bez otázek Vám vrátím peníze do 30 dnů od zakoupení e-Booku.

Cítíte, že přesně tohle teď potřebujete?

 

..V tom případě stačí vyplnit své údaje,

a e-Book bude již brzy na cestě k Vám..