Takhle nějak se tvářím pokaždé, když mě někdo méně citlivý zaskočí nepochopením, nebo třeba slovním útokem.. Znáte to taky? Naštěstí, za ta léta v kůži vysoce citlivého člověka (HSP - ,,Higly sensitive person") jsem se naučila, jak se zase rychle hodit do klidu. A moc ráda to naučím i vás.

Je to přesně pro Vás, pokud..

 • Vám lidé často říkají, že jste přecitlivělí. Vzniká ve vás chaos, protože druzí vám vyvrací vaší pravdu, ale přitom cítíte, že se nemýlíte.
 • Přitahujete narcistické typy osobnosti a sebestředné partnery, kteří vás nechápou a nedokáží s vámi citlivě komunikovat.
 • Snadno vás něco rozhodí (příliš hluku, povinnosti, cynismus,..), cítíte se často zahlceni emocemi a nevíte, jak s nimi pracovat
 • V důsledku toho všeho máte tendenci trávit víc času v myšlenkách a fantaziích, než v těle, takže pak ani nevíte, co vaše tělo potřebuje.
 • Máte pocit, že vysoká citlivost je jen na obtíž a nevíte, jak s ní žít pohodový život, a dokonce z ní vytěžit dary, které máte pro tento svět

Poznáváte se v tom? Taky to moc dobře znám.. A neříkám, že to nebolelo, ale díky všem těm šíleným zkušenostem jsem v sobě začala zkoumat, proč se mi to děje a jak to můžu změnit. Proto se s vámi ráda podělím o to:

 • Jak poznáte, že jste vysoce citlivý člověk, a v čem se HSP liší od ,,normálně senzitivních lidí". Není citlivost jako citlivost.
 • Proč jsou vysoce citliví jako magnet na narcistické partnery, a jak to změnit?
 • Jak si osvojit komunikační vzorce pro rozhovory s těmi méně citlivými?
 • Jak regulovat svůj nervový systém a harmonizovat emoce přes tělo?
 • Jak chránit zdroje své energie a nepropadat časté únavě?
 • Jak vnitřně zesílit, a přitom neztrácet na své citlivosti?
 • Jak ze své citlivosti vytěžit dary, namísto trápení?
 • ..A mnoho dalšího, včetně prožitkových meditací a prostoru pro vaše otázky a osobní témata, které spolu budeme řešit

Kolik vás webinář bude stát? 

444 Kč. To je asi tolik, co jídlo a kávička za jeden den. 

Navíc se k videu můžete kdykoli vracet, takže z předanch informací můžete těžit dlouhodobě.

..A kdo to vlastně povede? Více o Margot..

,,Jsem maminka pětiletého syna a holistická průvodkyně se zaměřením na transpersonální psychologii, mentoring a načítání z bioinformačního pole (Akáša). A taky umělkyně, která rozvíjí vlastní metody tance, práce s tělem a malování obrazů..

To vše můžu dělat díky tomu, že jsem vysoce citlivá. Dřív jsem to ale o sobě nevěděla. Má citlivost mi byla na obtíž. Někdy jsem vídala umírající duše, věděla jsem dopředu, co se stane, a často jsem si pletla emoce a myšlenky cizích lidí s těmi mými.

Byla jsem tak zahlcená všemi těmi podněty, že jsem se v sobě ztrácela a uchylovala se k pití alkoholu a kouření marihuany. 

Zásadní zlom nastal, když jsem v 18 letech po epilptickém záchvatu se všemi těmi destruktivními návyky sekla a dostala se z existenčních depresí tím, že jsem se rozhodla znovu se spojit sama se sebou.

Skrze buddhistické meditace, tantra a hatha jógu se mi postupně znovuobnovila má citlivost, ale hlavně vnitřní síla, která mi umožňuje zůstat v kontaktu se sebou a neztrácet se v těch druhých.

Zpětně ale vidím, že to byla jenom přípravka,). Tou největší praxí posilovny duše pro mě byla role svobodné matky a zkušenosti s toxickými vztahy, ktermi jsem prošla. 

O plody těchto zkušeností se s vámi ráda podělím a navedu vás dál, podle potřeb vaší individuální, jedinečné cesty..

S vděčností za to, že jsme citliví

- Margot Gabrielle

Tak co? Přidáte se k nám do klubu vysoce citlivých:)?