Věděli jste, že naše tělo je jako úschovna dat? Je protkané akášickou síťí, která skrze naše smysly vysílá různorodé vjemy a ovlivňuje naše reakce. Proto ve webináři ukazuji, jak na to, aby naše tělo bylo ne jen nevědomý vysílač, ale také vědomý generátor. Jinými slovy, jak můžeme vystupovat z omezujících přesvědčení oběťi ,,Já nemůžu" do tvůrčího ,,Já mohu a chci"?  

Webinář Akáša efektivně je přesně pro vás, pokud...

  • Jste citliví, vnímaví, máte základní zkušenosti s tím, jak funguje intuice, a přirozeně vás přitahuje téma Akáši (to je filtr na to, jak poznat, že jste na práci s informačním polem připravení)
  • Už máte zkušenosti s načítáním informací, nebo přímo pracujete s lidmi, a chcete si rozšířit své znalosti
  • Tápete ve svých emocích a myšlenkách a rádi byste se v sobě víc vyznali
  • ,,Něco" vašemu životu ještě chybí, a tušíte, že je to hlubší spojení s Božstvím (Zdrojem, vesmírem, životem, vyšším vedením,..)
  • Bojíte se, že si při práci s Akášou ,,ulítnete" a chcete se naučit načítat informace přes fyzické tělo, uzemněným a praktickým způsobem

Já sama jsem si v začátcích načítání z Akáši tak trochu ,,ulítla". Přicházely mi sice fascinující informace a častoval mě jeden mystický prožitek za druhým, ale praktické využití do reálného života bylo na bodu nula. Až během mateřské mi došlo, že to jde i jinak..

Proto jsem pro vás připravila:

  • Téměř 5 hodin nabitých zajímavými informacemi a prožitkovými meditacemi pro načítání z Akáši přes tělo
  • Jaká je spojitost mezi nervovým systémem, DNA, emocemi a akášickými záznamy? A jak se záznamy prakticky zacházet, ať ovlivňujeme my je, a ne ony nás?
  • Co pomáhá k tomu mít otevřený a čistý informační kanál? Jakou psychohygienu bychom is měli dopřávat?
  • Jaký je rozdíl mezi channelingem a čtením z Akáši? A jaké jsou druhy načítání informací z Akášického pole? Jaký způsob načítání je ten váš?
  • ...A mnoho dalšího + prezentace k webináři ke staženi ve formátu PDF

..A kolik vás záznam webináře bude stát? 

990 Kč.

 

To je o polovinu méně, než celodenní seminář na čtení z Akáši. 

 

Navíc k téměř pětihodinovému videu plnému informací a meditací dostanete krásnou prezentaci, kterou jsem vypracovala speciálně pro webinář ,,Akáša efektivně".

..A kdo to vlastně povede? Více o Margot..

,,Jsem maminka pětiletého syna a holistická průvodkyně se zaměřením na transpersonální psychologii a načítání z bioinformačního pole (Akáša). A taky umělkyně, která rozvíjí vlastní metody tance, práce s tělem a malování obrazů..

Mé různorodé zaměření je dané vysokou citlivostí, ale také prací s Akášou - protože ta v sobě obsahuje nejen naše omezení z minulosti, ale také klíče k projevu našich talentů.

Ne vždy se mi to ale dařilo.. Popravdě, plácala jsem se v tom několik let, než mě mateřská posadila na zadek.

Tehdy mi došlo, jak je Akášické pole spojené s tělem, myslí a emocemi - a hlavně, jak dar načítání využít k tomu, abychom proplouvali těžkými situacemi s větším nadhledem, a vnesli tak více harmonie i do našich vztahů."

- Margot Gabrielle

Tak co? Láká vás taky vytříbit svou jemněhmotnou komunikaci a stát se sami sobě průvodci a léčiteli?