ZÁZNAM WEBINÁŘE

5 KLÍČŮ K MANIFESTACI

...ANEB KVANTOVÁ FYZIKA V PRAXI

Tvoř svým Božstvím

..JAKÉ JSOU REKACE LIDÍ NA WEBINÁŘ?

,,Drahá Margot, Ďakujem Ti za tento úžasný webinár, tak praktický a plný nových informácií a aktivácií. Po prvom pozretí to ani neviem pomenovať, ale som nadšená a veľmi vďačná. Vítam všetko, čo vo mne webinár otvoril. Ďakujem Ti."
Sylvia
,,Milá Margot, děkuji za nádherný webinář. Dozvěděl jsem se několik nových informací. Hodně jsem toho už znal, ale báječné na tom je, že se mi vše pospojovalo jinak, lépe. Jsem z toho celkově nadšený. Ukázaly se mi díky tomu další možnosti a ladění na cílový stav. Takže ještě jednou děkuji za nádherné myšlenky. Přednes byl báječný, láskyplný a veselý. Žádný prostor pro nudu a přeskakování videa na něco „zajímavějšího“ 😊. Přeji spoustu síly a inspirace pro další tvorbu a moc děkuji."
David

V čem je webinář výjimečný? 

V tom, že nabízí jinou perspektivu na schopnost zhmotňovat si své sny, než je běžné. Zahrnuje nejen práci s podvědomím a přenastavením blokujících přesvědčení, ale hlavně prozkoumání vnitřní motivace, z jaké tvoříme a proč. Vyhneme se tak nežádoucím vedlejším účinkům, ke kterým dochází, když netvoříme z vnitřní integrity, ale ze zranění a sobectví. Tento postup vás naučí zhmotňovat si harmonické vztahy, peníze, nebo zdraví z úrovně Vědomí - kvantového pole srdce, které spojuje osobní sny s nadosobní Božskou vůlí. 

Co můžete očekávat?

 • 10 let zkušeností prověřených osobními prožitky a prací s klienty. Individuální přístup je pro mě samozřejmostí. Probereme základní principy z různých úhlů pohledu, ať zjistíte, co sedí na míru přímo VÁM
 • Spojení Vědomí a ega = spolutvoření mezi Božstvím a člověkem - zjistíte, jak nalézt rovnováhu v přijetí toho, co nemůžete změnit, a ovlivnění toho, co změnit můžete
 • Seznámím vás s principy kvantové fyziky v praxi tak, ať je můžete využít pro manifestaci Božstvím: ať už v oblasti peněz, zdraví, práce, domova, nebo vztahů.

Co na webináři nenajdete?

 • Vyčtené rady, co ,,musíte" a ,,nesmíte", aby vám maniifestace fungovala. Nebudu vám nic vnucovat, protože chceme přijít na to, co bude fungovat přímo VÁM
 • Klasický přístup, kdy manifestace vychází pouze z ega: z osobních přání a tužeb, které jsou naší součástí, ale při nesprávném použití mohou vytvořit zklamání
 • Absolvování webináře vám nezaručí miliony na účtě přes noc. Pokud ale přijímáte zodpovědnost za svůj život a nehledáte spásu tam venku, je vysoce pravděpodobné, že se vaše manifestační schopnosti díky webináři výrazně zrychlí.

Co vše Tě na webináři čeká?

 • 1.KLÍČ: TĚLO A (SEBE)VĚDOMÍ - SPOJUJEME SE
  Jak můžeme naučit náš nervový systém, aby se ztotožnil se svým PRAVÝM JÁ? Ne s egem - s myšlenkami, s emocemi, strachy a obavami.. Ale s tím hřejivým, blaženým, klidným Já, které leží pod tím. Jak ho můžeme cítit častěji, a tvořit z této úrovně?
 • 2.KLÍČ: ZLATÝ TORUS - AKTIVUJEME SVÉ SCHOPNOSTI
  Torus je elektro-magnetické pole, které víří kolem našeho těla. Je to projekční plátno naší reality, a zároveň vysílač a přijímač informací, kterými ho sytíme. Jak můžeme práci s torusem využít v náš prospěch, i ve prospěch planety? A proč je tak moc důležité naučit se s ním pracovat?
 • 3.KLÍČ: ZRCADLOVÝ EFEKT - PROGRAMUJEME PODVĚDOMÍ
  Víme, že ve skutečnosti spolutvoříme realitu z 90% naším podvědomím. Jak získat přístup ke svému podvědomí a nahrát do něj žádoucí informace, které nás podpoří v seberealizaci? Co je to zrcadlový efekt, a jak ho můžeme využít?
 • 4.KLÍČ: FLUIDITA ČASU - HRAJEME SI S ČASEM
  Jak můžeme cítit, že čas je tekutý a my jsme ti, kteří si volí, z jaké časoprostorové linie vystoupí, a do jaké vstoupí? Jak můžeme docílit svobody a hravosti v ohýbání časem, a ja moc má vliv na zhmotnění našich přání?
 • 5.KLÍČ: ROTACE SVĚTLA - TVOŘÍME EMOCÍ
  Emoce jsou zásadní aspekt, který určuje, jak rychle nebo jak pomalu manifestujeme. Jak můžeme emoční prožitek v těle zesílit tak, aby jeho intenzita dostatečně informovala naše podvědomí a tělo o vytoužené změně a uvedla ji do reality?
 • PRAKTICKÉ TIPY A PROSTOR PRO VAŠE DOTAZY
  Jako vždy, webinář bude tvořen spolu s vámi! Záleží mi na tom, abyste si z něj odnesli maximum užitku pro vaše každodenní životy. Chci, aby pto vás vše, co předávám, bylo co nejvíc praktické. Proto si vyhradíme dostatek času na vaše dotazy, které mi můžete psát do chatu a já vám na ně budu průběžně odpovídat.

Webinář vede Margot Gabrielle

Jsem holistická terapeutkaumělkyně, která ví, jaké to je, prošlapat si cestu od ponižování okolí a nedocenění k naplňující práci a vztahům.   Mým rodem koluje láska k starým dobrým buddhistickýmjógovým metodám sebepoznání.

Nadčasovou moudrost předků ráda doplňuji o můj vrozený dar načítání z kvantového pole, jasnozřeníenergetického léčení, které je pro mě přirozené jako dýchání. 

          Ráda lidem pomáhám rozvinout v sobě tyto kvality, protože věřím, že je má v sobě každý - jen ne každý je používá.

Naplňuje mě, když mohu inspirovat druhé svými odžitými zkušenostmi za posledních 15 let osobní transfromace, a posledních 7 let aktivní práce s lidmi na terapiích, semináříchwebinářích.

Webinář Tě bude stát 990 Kč

a potrvá 2,5 hodiny.

 

Co díky webináři získáš?

 • STÁLÝ PŘÍSTUP K VIDEO ZÁZNAMU
  Webinář je nabitý zásadními informacemi, a je pochopitelné, že potřebuješ čas to vše strávit. V ceně je proto doživotní přístup k záznamu webináře, který Ti poskytuji, aby ses mohl/a k hodnotným informací kdyoli vracet a čerpat z nich to nejpodstatnější: praktický přínos pro Tvůj život.
 • VĚTŠÍ ROVNOVÁHU A SEBEVĚDOMÍ
  Poznáním sebe a kosmicko-zemských zákonů si přestaneš některé věci býrt osobně, a v jinýchvěcech si začneš víc věřit. Zjistíš, kde jsi na sebe příliš tlačil/a, a kde ti chyběla vůle k životu, zablokovaná podvědomými přesvědčeními. Získáš přístup ke svému podvědomí a naučíš se více vědomě ovládat svou energii.
 • SPOKOJENOST A RADOST ZE ŽIVOTA
  Když zjistíš, co vše je v tvé moci změnit, tím víc energie a radosti do života Ti to přinese. Spojíš se se svým skutečným Já, pocítíš, jaké to je cítít se Doma ve svém těle, a také Doma na Zemi, která ti nabízí spoustu příležitostí k seberealizaci. Webinář pozitivně zasahuje do všech pilířů života, které ovlivňují Tvou spokojenost se sebou a se životem.
 • DALŠÍ BONUSY
  Díky konzultacím s lidmi vím, že na webinářích i nejvíce cení právě možnosti vstupovat do tématu se svými dotazy a dostat na ně individuální, konkrétní odpověďi. Zároveň je oproti živému setkání velmi cenné, moci se k informacím zpětně vracet. Přihlášením na webinář získáváš přístup k speciálním nabídkám, které tvořím.

Chceš se k nám přidat na webinář 5 klíčů k manifestaci?

Vyplň svůj email, klikni na tlačítko níže.

Po přijetí platby Ti přijde email s odkazem na záznam webináře.