ZOOM ZÁZNAM WEBINÁŘE

Pro koho je webinář vhodný?

Pro každého, kdo byl, anebo je v toxickém či nekompatibilním vztahu, kde není možné dojít vzájemného naplnění. Z vlastní zkušenosti vím, o čem takový vztah je, a jaké je jeho učení. Zároveň mám za sebou studium vztahové psychologie, takže mé zkušenosti doplňuji o odborný přístup. Protože na některé věci však psychologie nestačí, poukazuji na souvislosti z kvantového pole vědomí, jako je vliv smlouvy duší. Webinář je laskavou podporou a studnicí ,,aha momentů" pro každého, kdo se chce jednou provždy vyvázat z dynamiky dramatických vztahů a poznat skutečnou lásku k sobě samému, která se odrazí i v partnerských vztazích.

Co můžete očekávat?

 • 10 let zkušeností prověřených osobními prožitky a prací s klienty. Individuální přístup je pro mě samozřejmostí. Probereme základní principy z různých úhlů pohledu, ať zjistíte, co sedí na míru přímo VÁM
 • Teoretickou část: pochopení principu trauma bondingu z hlediska zákonu přitažlivosti, jeho vyšší záměr a učení pro duši a osobnost
 • Praktickou část: jak zaplnit prázdná místa, která diktovala vašemu tělu přitažlivost k nezdravým osobám. Podíváme se na to, jak můžete rozvinout zdravé nastavení k sobě a tím i změnit vyzařování + přitažlivost k bezpečným typům vztahů.

Co na webináři nenajdete?

 • Vyčtené rady, co ,,musíte" a ,,nesmíte", aby vám maniifestace fungovala. Nebudu vám nic vnucovat, protože chceme přijít na to, co bude fungovat přímo VÁM
 • Jen psychologické, anebo jen ezoterické přístupy. Prolneme více sfér, abychom si odnesli co nejvíce efektivní výsledky

Co vše Vás na webináři čeká?

 • VŠE O TRAUMA BONDINGU
  Co to vlastně je a jak vzniká? Jaký vliv má na něj otisk z dětství a z minulých životů? Jaký je jeho transformační přínos, a jak ho můžeme využít?
 • LÉČIVÁ SEBEREFLEXE
  Posvítíme si na vaše podvědomé záměry, jaké máte nastavené v souvislosti s partnerským vztahem, a motivace, na základě kterých do vztahu vstupujete. Vužijeme k tomu sílu hypnoterapie a automatického písma.
 • MEDITACE + PŘEPIS LIMBICKÉHO OTISKU
  Jakmile zjistíme, jaká přesvědčení diktovala výběru vašich nezdravých partnerů, přepíšeme je na zdravé volby a harmonická nastavení pro rovnocenný vztah
 • SEBELÁSKA A SEBEHODNOTA V PRAXI
  Rozebereme do detailu i na základě vašich dotazů, jak můžete rozvíjet vědomí své hodnoty a lásky k sobě, které vám už nedovolí do nezdravých vazeb vstupovat. O sebelásce se toho píše hodně, ale málokdy se vysvětluje, co to přesně znamená v praxi. Proto si na to posvítíme individuálně podle vašich potřeb.
 • PROSTOR PRO VAŠE DOTAZY A DALŠÍ INFORMACE
  Jako vždy, opět bude dostatek prostoru pro vaše dotazy, které obohatí obsah webináře o další zajímavé informace. Jde mi o to, aby vám informace sedly na míru, proto webináře dělám více interaktivní.

Webinář vede Margot Gabrielle

Jsem holistická psychoterapeutkaumělkyně, která ví, jaké to je, prošlapat si cestu od ponižování okolí a nedocenění k naplňující práci a vztahům.  Mým rodem koluje láska k starým dobrým buddhistickýmjógovým metodám sebepoznání, ale také k pychologii, vědě a kvantové fyzice.

Nadčasovou moudrost předků ráda doplňuji o můj vrozený dar načítání z kvantového pole, jasnozřeníenergetického léčení, které je pro mě tak přirozené, jako dýchání.

Naplňuje mě, když mohu inspirovat svými odžitými zkušenostmi za posledních 15 let osobní transfromace, a posledních 8 let aktivní práce s lidmi na terapiích, semináříchwebinářích.

Webinář Vás bude stát 900 Kč

a potrvá 2,5 hodiny.

 

Co díky webináři získáte?

 • STÁLÝ PŘÍSTUP K VIDEO ZÁZNAMU
  Webinář je nabitý zásadními informacemi, a je pochopitelné, že potřebujete čas to vše strávit. V ceně je proto doživotní přístup k záznamu webináře, který Vám poskytuji, abyste se mohl/a k hodnotným informací kdyoli vracet a čerpat z nich to nejpodstatnější: praktický přínos pro Váš život.
 • ZLEPŠENÍ KVALITY VZTAHU K SOBĚ A BLÍZKÝM
  Poznáním sebe a svých blízkých v těch nejzranitelnějších místech se můžete naučit být sobě navzájem větší oporou, namísto útočení na sebe ze zranění. Zjistíte, v čem spočívá skutečné léčení, které má trvalé výsledky. Tzv. negativní emoce už pro vás neudou tak děsivé, protože se spřátelíte s jejich poselstvím a budete vědět, jak k nim přistupovat.
 • DALŠÍ BONUSY
  Díky konzultacím s lidmi vím, že na webinářích si nejvíce cení právě možnosti vstupovat do tématu se svými dotazy a dostat na ně individuální, konkrétní odpověďi. Zároveň je oproti živému setkání velmi cenné, moci se k informacím zpětně vracet. Přihlášením na webinář získáváte přístup k speciálním nabídkám, které tvořím a rozesílám později účastníkům emailem.

Zajímá vás, jak dojít od závislostí k lásce?

Vyplňte svůj email a klikněte na tlačítko níže.

Poté Vám přijde do schránky (pozor, občas do složek ,,promo" a ,,spam") email s podklady k platbě.

Po přijetí platby (max. do 2 dnů) Vám přijde email s odkazem na webinář.