Věděli jste, že každý z nás má na Zemi své místo, kde se mu daří, a kde ne? Někteří lidé své poslání nerozjedou, i kdyby se stavěli na hlavu, protože žijí v zemi, která je pro ně zatěžující (karmická). A naopak, jakmile najdou to své místo (dharmické), kde se cítí jako doma, stačí, že tam jsou - a nové příležitosti už se k nim hrnou samy silou přitažlivosti.

Téma života a seberealizace na nových místech je víc než aktuální: lidé řeší ekonomickou krizi v České Republice a v sousedních zemích. Dochází k migraci národů. Je to přirozená součást evoluční fáze, v které se právě teď nacházíme.

Co vše se na webináři dozvíte?

 • Vyjasnění základních pojmů: Co je to Domov Duše, a proč se necítíme doma v rodné zemi? Jaký je rozdíl mezi karmickou a dharmickou zemí? Jak se to ve vašem životě projevuje, a jak vás to ovlivňuje?
 • Co dělat, když vás to v dané zemi ,,drží" a nepouští? Čím je to ovlivněno, a co s tím můžete dělat? Kdy je odstěhování z rodné země útěk, a kdy začátek nového života?
 • Sebedotazováním ve stavu théta zjistíme, zda jde o božské načasování, anebo se brzdíme sami. Podíváme se na balíček strachů a smluv z minulosti, aby už nebrdzily naše rozhodování v ,,tady a teď".
 • Zjistíme, zda je rozpor mezi tím, co chcete, a tím, co ve skutečnosti potřebujete.
 • Akášická vizualizační meditace na místo vaší duše (ať už v ČR / Moravě, nebo ve světě)
 • Technika zjištění přesné destinace skrze automatické písmo, vizualizační práce s mapou světa
 • Odpověďi na dotazy účastníků a podnětná diskuze na témata, která řeší spoustu z nás (např. co dělat, když chcete žít v jiné zemi, ale řešíte děti a střídavou péči?)
 • Podpora: přístup do soukromé FB skupiny ,,Najdi své místo na Zemi", která slouží k vytvoření sítě kontaktů mezi lidmi, kteří chtějí žít jinde ve světě.

Tímto tématem reaguji na aktuální potřebu lidí dopřát si takové podmínky k životu, které budou odrážet jejich světlo, a ne stín. Kolem  webináře se strhla obrovská vlna zájmu. A není divu..

 

Já sama jsem si před nedávnem splnila svůj dětský sen: žít u moře, kde je slunce 300 dní v roce. Ale nestalo se to ze dne na den. Proto se s vámi ráda podělím o mé zkušenosti a poznání, proč někdy trvá déle, než se nám podaří přestěhovat se na ,,to své" pravé místo:

Domov Duše tady na Zemi.

Proto jsem pro vás připravila:

 • Dvě a půl hodiny plné podporujících informací, meditací a sebedotazovacích technik, jak načítat odpověďi přes Akášu těla
 • Dostatečný prostor pro dotazy a diskuzi, kde se dozvíte odpověďi na nejčastější problémy lidí, kteří chtějí žít jinde, ale neví, kde a jak začít
 • Konkrétní tipy a kontakty na poradce, kteří vám mohou být v procesu přesunu na nové místo nápomocní
 • Přístup do uzavřené skupiny ,,Najdi své místo na Zemi", kde můžete navazovat spojení s dalšími účastníky webináře, inspirovat se a vzájemně si vypomoct na cestě za splněním vašeho snu

..A kolik vás záznam webináře bude stát? 

660 Kč.

 

To je asi tolik, kolik utratíte v dnešní době za jídlo na den.

 

Navíc k dvou a půl hodinovému videu plnému informací a meditací obdržíte hodnotné kontakty a přístup do FB skupiny, která vám pomůže udržet si fokus na váš sen a krok za krokem ho zrealizovat.

..A kdo to vlastně povede? Více o Margot..

,,Jsem maminka pětiletého syna a holistická průvodkyně se zaměřením na transpersonální psychologii a načítání z bioinformačního pole (Akáša). A taky umělkyně, která rozvíjí vlastní metody tance, práce s tělem a malování obrazů.

Odmalička jsem cítila, že do Česka nepatřím. Dřív jsem to v ČR vyloženě nesnášela: nedařilo se mi tam skoro nic, na co jsem sáhla.

Až po narození mého syna jsem začala procházet rodovou očistou, která sice přinesla mnoho bolesti, ale také úlevy: konečně se mi začalo v mé rodné zemi dařit a mohla jsem začít oceňovat krásu Čech, kterou jsem do té doby neviděla.

Až po letech, kdy jsem v Čechách konečně byla spokojená, jsem poznala mého muže, který celý život cestoval po světě a chtěl žít u moře, stejně jako já. A tak jsme spolu ve Španělsku, kde jsem to od dětství milovala.

Ráda se s vámi podělím o to, co vše ovlivňuje naše karmická a dharmická pouta v různých koutech Země, a co můžeme udělat pro to, abychom sladili náš vnitřní domov s tím vnějším."

- Margot Gabrielle

Tak co? Chcete být součástí naší komunity světoobčanů

a zjistit víc o tom, kde je ,,to" vaše místo na Zemi? 

 

Webinář + bonusy na vás čekají po objednání níže :