Seminář

Info k akci

Ženské lůno je zdrojem enormní tvořivé síly, která dokáže zrodit život. Ano, my všichni - ženy i muži - jsme se zrodili z lůna matky. Naše lůno dokáže léčit, manifestovat touhy srdce, transformovat zablokovanou energii v těle, přepsat podvědomé programy,.. Dříme v nás velká síla, nemyslíte?  

Má to ovšem jeden háček: nikdo nás neučil, jak tuto zdrojovou sílu v těle používat. Ženy zapomněly na to, že jí vůbec mají, a když už si ji uvědomují, zápolí s tím, jak jí využívat prospěšně v běžném životě. Když se necítíme, lůno se stává jakýmsi energetickým ,,harddiskem" - úložištěm pro bolavé vzpomínky a emoce, které pak nepříjemně ovlivňují nejen naši sexualitu, ale proposují se do běžného života ve vztazíchkomunikaci.

Sama jsem si prošla toxickými vztahy, kde nechybělo psychické a zčásti i fyzické násilí. To mě dovedlo k hlubšímu zkoumání toho, co podvědomě vyzařuju, a jak to můžu změnit. Intuice mě navedla na lekce Tantra jógy, díky kterým jsem si začala rozpomínat na své zkušenosti.

Na to, jak můžeme využívat sexuální energii alchymisticky, a jak tím můžeme zkvalitnit vztah k sobě i k mužům. Teď je to už 10 let, co se zabývám tématem kultivace sexuální energie a jejím vlivem na vztahy: komunikaci, nastavení zdravých hranic, vědomí svých potřeb a jejich naplňování.

Pojďme spolu vytvořit laskavý, bezpečný prostor, kde se budeme moct otevřít a posunout na další level sebelásky. 

Co nás na Síle Lůna čeká?

  • Vhledy a tipy: jak souvisí sexualita s komunikací a nastavením zdravých hranic? Jak k tomu začít vědomě užívat sílu lůna?
  • Co dělat, když: milování bolí / necítíš nic / cítíš příliš moc
  • Breathwork meditace na spojení s lůnem
  • Tantra-Jóga na posilnění pánevního dna
  • Akášické záznamy lůna: jak uvolnit bloky z minulosti a přijmout do těla svou sílu?
  • Krystalové hůlky a vajíčka: kdy a jak je používat, a kdy ne?
  • Druhy orgasmu: k čemu slouží a jak jejich léčivou aktivační sílu můžeme využívat?
  • Kakaová ceremonie pro spojení srdce, solar plexu a lůna - harmonizace mužské a ženské energie
  • Tanec - medicína pohybu pro ukotvení nové energie

CHCETE SE PŘIHLÁSIT? PIŠTE NA:

info@margot-gabrielle.cz

Místo konání: Praha, Karlín / Centrum Valkýra

Cena semináře: 2 500 Kč 

Pro závaznou rezervaci zašlete zálohu 1000 Kč na č.ú.: 2001279022/2010.

Zbytek se doplácí na místě.

! Prosím, zálohu posílejte až po mém potvrzení Vaší rezervace !

Děkuji a těším se na Vás.

 

...Chcete vědět víc, než se přihlásíte?

Má cesta k Posvátné Sexualitě

Téma mužsko-ženské energie pro mě bylo zásadní od dětství. Tehdy mi ještě nedocházelo, jak moc. Bývala jsem hodně v mužské energii: v dospívání jsem se oblékala a chovala jako kluk a s dívkami jsem si neměla co říct. Až o mnoho let později mi došlo, že to bylo nevědomě ovlivněno mým vztahem otci. Tak moc jsem se mu chtěla zavděčit, až jsem zapomněla na svou přirozenou krásu a sílu ženství.

Když jsem po letech hledání našla cestu zpět k sobě, duše mě zavolala ke studiu tradiční indické tantra jógy. Práce s dechem, vizualizací a pánevním dnem během měsíce dokázala zharmonizovat polarity v mém těle tak, že jsem se nepoznávala: začala jsem nosit šaty, přestala jsem jíst maso, pít alkohol a kouřit cigarety, přišly mi do života nové úžasné kamarádky, a celkově mě bytí ženou konečně začalo bavit. 

Postupně se mi odhalovaly hlubší informace a vize žen - chrámových kněžek, které bravurně ovládaly svou sexuální energii a uměly skrze ní dělat věci, které bychom dnes nazvali zázraky.  Tato zasvěcení spadají pod linii Marie Magdaleny  a umění posvátného spojení hieros-gamos. Skrze přibývajíí zkušenosti mi došlo, že i já patřím mezi ženy, které tímto výcvikem kdysi dávno prošly, a rozpomněly se na dávná zasvěcení. 

Od té doby mi bylo zvědoměno mnoho informací, které mi pomohly a stále pomáhají na cestě láskyplnějšího, pravdivějšího a hlubšího vztahu k sobě, k mužům,  k životu. Cítím v sobě mnohem více radosti, vitální energie a tvůrčí inspirace, než dřív. Jsem v propojení s Akášou mého Lůna a naslouchám jeho moudrosti.

V mém srdci hoří plamen vášnivé touhy po obrození planety skrze kolektivní vyrovnání mužské a ženské energie. Je mi ctí, že vás na tuto cestu mohu vzít s sebou. Když se otevře paměť duše, je naší zodpovědností sdílet informace se všemi připravenými. A tak s radostí předávám i vám další střípky do mozaiky života.

Ve vděčnosti a hluboké úctě,

Margot Gabrielle


Chci si zarezervovat své místo: