8. 4. 2022 / 11:00 - 19:00 / Praha, Centrum Adaraya, Opletalova 27

Info k akci

Ženské lůno je zdrojem enormní tvořivé síly, která dokáže doslova zrodit život. Umí generovat energii, transformovat, manifestovat, léčit, aktivovat... Jen my ženy jsme v průběhu věků na své schopnosti tak trochu pozapomněly. 

Je na čase si rozpomenout. My už všechnyznalosti o ženské tvořivé síle v sobě máme: DNA našeho lůna si vše pamatuje. Stačí se propojit s akášickou sítí našeho lůna a nechat se jí podporovat v každodenním životě. Jak? Tím se budeme zabývat na tomto laskavém, hlubokém ženském kruhu.

Cesta posvátné sexuality není v pravém slova smyslu Tantrou. Není primárně o technikách, ani o rituálech. Je o rozpomenutí se na prazákladní sílu Lásky a prapůvodní roli mužské a ženské energie v jejich vědomém spolutvoření, generujícím transformační sílu na úrovni ,,atomové bomby Lásky".

Smylem práce s posvátnou sexuální energií je zamilovat se znovu do života, do sebe, do mužských a ženských kvalit. Náležitě je oceňovat a hýčkat si je jako ten nejcennější poklad.  Zjistíme, jak zacházíme se svou životní, vitální energií, jejíž nejmocnější podoba se tvaruje právě skrze sexualitu, a jak se to odráží v našem životě (v hojnosti, ve vztazích, apod.).

Zvědomíme si, jaké podvědomé programy chováme ve vztahu k mužům, ženám, a k sexuálnímu spojení, abychom to vše obrodili zpět do přijetí a uvolnění. Ukážeme si, jak lze skrze sexuální energii léčit akášické záznamy z minulosti, a také jak můžeme skrze akášickou síť lůna aktivovat naše talenty a manifestovat svou tvůrčí sílu.

Hluboko v paměťi duše jsme Mistry Tvoření, Kněžkami a Kněžími Lásky. Jsme Marií Magdalenou, i Kristem. Isis, i Osiridem. Zranění lásky, jež si každý z nás v sobě skrze sexualitu nese, jsou ve skutečnosti klíčem k našim dávným zasvěcením. 

Co nás na Síle Lůna čeká?

  • Praktické možnosti, jak se hlouběji propojit s hlasem Lůna, a co vše vám to přinese do života
  • Breathwork meditace na spojení s lůnem - na téma, které pro nás bude aktuální
  • Práce s pánevním dnem a tantra-jógou skrze propojení s innaté - moudrostí těla a vyšším vedením bez ,,drilování technik"
  • Druhy orgasmu: k čemu slouží a jak jejich léčivou aktivační sílu můžeme využívat?
  • Akášické záznamy lůna: jak přepsat bloky z minulosti, a jak aktivovat náš potenciál a dary duše?
  • Krystalové hůlky a vajíčka: kdy a jak je používat, a kdy ne?
  • Hluboké Lightworking léčení s nimi i bez
  • Kakaová ceremonie pro uvolnění do léčivé síly ženského lůna, spojení s Matkou Zemí
  • Spontánní tanec s prvky chrámového tance, jako forma ženského způsobu tvoření a manifestace do reality

Veškeré občerstvení a pití bude k dispozici na místě.  Jako vždy, podpoří nás květinovo - krystalový portál pro aktivaci a ukotvení.

INFORMACE K ZÁVAZNÉ REZERVACI:

info@margot-gabrielle.cz

Místo konání: Praha - Institut Adaraya (Opletalova 25, naproti hlavnímu nádraží)

Cena semináře: 2 800 Kč 

Pro závaznou rezervaci zašlete zálohu 1400,- na č.ú.: 2001279022/2010.

Zbytek se doplácí na místě.

! Prosím, zálohu posílejte až po mém potvrzení Vaší rezervace !

Děkuji a těším se na Vás.

 

...Chcete vědět víc, než se přihlásíte?

Má cesta k Posvátné Sexualitě

Téma mužsko-ženské energie pro mě bylo zásadní od dětství. Tehdy mi ještě nedocházelo, jak moc. Bývala jsem hodně v mužské energii: v dospívání jsem se oblékala a chovala jako kluk, a s dívkami jsem si neměla co říct. Až o mnoho let později mi došlo, že to bylo nevědomě ovlivněno komplexem ve vztahu otci. Tak moc jsem se mu chtěla zavděčit, až jsem zapomněla na svou přirozenou krásu a sílu ženství.

Když jsem po letech hledání našla cestu zpět k sobě, duše mě zavolala ke studiu tradiční indické tantra jógy. Práce s dechem, vizualizací a pánevním dnem během měsíce dokázala zharmonizovat polarity v mém těle tak, že jsem se nepoznávala: začala jsem spontánně nosit šaty, přestala jsem jíst maso, pít alkohol a kouřit, přišly mi do života úžasné přítelkyně, a celkově mě bytí ženou konečně začalo bavit a naplňovat. 

 Pak ale jakoby se proud zastavil, a já cítila, že dále musím pokračovat sama, protože už to není ,,ono". Tehdy se mi, po pár měsících ,,ničeho", spontánně otevřel akášický kanál, a má paměť duše se začala probouzet.

Tehdy jsem pochopila, že jsem byla povolána k této cestě mimo jiné proto, že jsem bývala, tak jako mnoho dalších žen, chrámovou kněžkou lásky, která zasvěcovala muže do vědomé práce s energií. Uvědomila jsem si, že pokračuji v linii Marie Magdaleny,  řádu Isis, nebo také sesterského - rytířského řádu Růže, kde bylo posvátné spojení známé pod pojmem hieros-gamos. 

Od té doby, v propojení s Mistry Posvátné Sexuality, mi bylo zvědoměno mnoho informací, které mi pomohly a stále pomáhají na cestě láskyplnějšího, pravdivějšího a hlubšího vztahu k sobě, k mužům,  k životu. Cítím v sobě mnohem více radosti, vitální energie a tvůrčí inspirace, než kdy dřív. Jsem v propojení s Akášou mého Lůna a naslouchám moudrosti posvátných svitků, jež jsou v něm ukryty, stejně tak, jako jsou ukryty hluboko v mužských srdcích. 

V mém srdci hoří plamen vášnivé touhy po obrození planety skrze kolektivní vyrovnání mužské a ženské energie - vědomí lásky, jež mezi námi odpradávna proudí, a svou silou doslova tvoří nové světy.

Je mi ctí a potěšením, že vás na tuto cestu mohu vzít s sebou, a sdílet s vámi mé zkušenosti i informace, které podpoří vaši osobní, i celoplanetární transformaci, ve jménu Lásky k Životu.

Ve vděčnosti a hluboké úctě,

Margot Gabrielle

Rahimée


Chci si zarezervovat své místo: