GRAFICKÝ DESIGN S DUŠÍ

Esteticky - prakticky - s přesahem

 

 

,,Logo na míru zviditelňuje vaši jedinečnost. Je to zářič, který k vám přitahuje ty správné klienty. Baví mě pomáhat lidem uzřít, v čem jsou výjimeční, ať mohou vyjít se svými talenty na světlo: esteticky, prakticky, s přesahem."

- Margot Gabrielle

Grafickému designu se věnuji už přes 15 let. Studovala jsem ho v rámci oboru Propagační výtvarnictví na Střední umělecké škole grafické v Jihlavě, kde jsem se naučila tvořit logotypy, letáky a vizitky v programech Adobe Illustrator a Photoshop. Postupem času jsem přesedlala na modernější Canvu, která je skvělou alternativou pro každého, kdo chce snadno a rychle vytvořit grafiku. Ale nebojte - jsem však vystudovaný grafik, takže podle šablon opravdu ,,nejedu". Všechny grafické prvky si v Canvě vytvářím sama a dělám tak pouze originální návrhy. 

Webové stránky, logo, pozvánky na akce - to vše si s radostí tvořím sama. Čas od času jsem udělala logo nebo leták pro známé, ale nenapadlo mě, že bych mohla grafický design zařadit do svých služeb. Když mě začalo více lidí oslovovat s tím, že se jim líbí mé grafické cítění a vrozený smysl pro ,,podnikání srdcem", došlo mi, že je to úžasná příležitost, jak rozzářit lidem oči - tentokrát jinak, než na osobních sezeních nebo seminářích.

Tvorbu loga totiž provází řada konzultací, kde vám sděluji vhledy k vašim talentům a službám. Je to forma sebepoznávací cesty, kdy si narovnáváte svojí sebehodnotu, abyste se nebáli být viděni ve své skutečné podstatě. To vše pak zachycuji do výsledné podoby loga. Je pro mě důležité, abyste byli maximálně spokojeni s výsledkem, a tak jako typická Panna neváhám doladit každý detail dle Vašeho přání. Bude mi ctí a potěšením, pokud se na cestu zviditelnění své jedinečnosti vydáte společně se mnou.


Zajímá vás víc?

Prohlédněte si ukázky mé práce..

LOGO NA MÍRU JE PŘESNĚ PRO VÁS, POKUD..

  • Jste začínající podnikatelé
  • Již delší dobu podnikáte, ale potřebujete oživit svojí značku a změnit design
  • Potřebujete zjistit, jak skrze logo nejlépe předat informaci o vašich službách
  • Cítíte, že chcete něco víc, než jen logo: energetický zářič, který přitáhne pozornost vaší cílové skupiny
  • Máte svou představu a vizi, kterou chcete s mou pomocí dále rozvíjet a převést do nové formy
  • Důvěřujete procesu inspirace a jste ochotní nechat mi volnou ruku během tvorby návrhů loga

...A KOLIK VÁS TO BUDE STÁT?

,,Cena návrhu a realizace loga, včetně průběžných konzultací, se pohybuje mezi 8 000 Kč - 13 000 Kč. Tvorba loga není nejlevnější záležitost, protože stojí spoustu (často neviditelné) energie a energie.

Navíc, je to investice do vás a vašeho podnikání: zviditelněním vaší esence se dostáváte do povědomí lidí a přitahujete více klientů.

V grafických studiích si běžně designéři účtují peníze za každou konzultaci a ceny jsou přesně vypočítané podle hodin, které na práci stráví. Logo ze studia vás pak vyjde na 15 000 - 30 000 Kč. 

Jsem ráda, že si mohu dovolit nabídnout vám férovější podmínky díky tomu, že se kromě designu věnuji i dalším oborům. Pokud Vás má práce oslovila, ráda vám pomohu vytvořit logo vašich snů."


Orientační ceník

Konzultace a první návrh loga
Vyjasnění vize, výběr motivů a barev, nástin toho, jak návrh loga bude vypadat
 1500 Kč (cca 60 min.)
Grafické návrhy loga
Záloha na logo + 2-3 různorodé návrhy loga v grafickém programu, zaslané ve formátu PDF a PNG + konzultace o následujících úpravách
2000 Kč 
Finální logo
Finální úpravy po konzultaci s Vámi, úprava loga na vícero velikostí (web, vizitky, letáky,..), popis významu loga
5000 - 8000  Kč

První platba (3 500 Kč) zahrnuje konzultaci + zálohu na 2-3 návrhy loga .

 

Pokud Vám návrhy sednou na první dobrou, a bude potřeba už jen doladění vámi vybrané varianty loga, pošlu Vám kalkulaci finální částky a dokončené logo.

 

Pokud budete náročnější ve Vašich přáních ohledně detailů a budeme muset úpravy konzultovat častěji, požádám Vás o další část platby (dle domluvy), než se posuneme dál. 

 

Výsledná cena je vždy individuální na základě toho, kolik konzultací a času mi práce na logu zabere. Platby jsou rozdělené na části. Vše je o naší vzájemné domluvě.


..Chci se domluvit na konzultaci a zjistit víc..

Píšu a objednávám:

 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Děkuji!

Těším se na společnou tvořivou cestu.