So 27.6. 2020 / 11:30 - 19:00 / Praha 1, Galerie Podkroví, Husova 242/9

! Termín je již zcela naplněn !

Prosím, přihlašujte se v případě zájmu na další termín v srpnu.

Přesné datum bude včas zveřejněno.

,,Aktivační seminář pro průvodce a terpaeuty,

  připravené na kvantový skok ve svém poslání.."

Info k akci

Jste průvodci, terapeuti, léčitelé, nebo tvůrci, jejichž srdeční záležitostí je pomáhat lidem na jejich cestě? Cítíte, že jste připraveni, ale ,,něco" vás ještě brzdí? Anebo s lidmi pracujete již řadu let, ale původní metody už nefungují? Potřebujete vnést do plachet novou inspiraci? Cítíte, že potřebujete přepsat své podvědomí tak, aby vám do života začala chodit větší hojnost, abyste své poslání mohli konat svobodně a pomáhat lidem ve velkém?

Pak jste tu správně. Impuls na uspořádání tohoto semináře přišel jako blesk z čistého nebe. Z kolektivního vědomí se náhle ozvalo: ,,Už je čas. Je zde mnoho starých duší, které jsou připravené na další posun ke svobodě. Aby mohli předávat své dary lidem, potřebují podpořit ve svém přenastavení." A tak odpovídám na silné volání a srdečně zvu všechny, kteří jsou svým posláním Průvodci, a řeší téma nezávislosti - svobody - hojnosti ve všech jejích podobách.

Co Vás na semináři čeká?

  • Práce s blokujícími záznamy - strach být vidět / slyšet, strach z odsouzení, programy ve vztahu k otci (materiální hojnost), léčení sebe-hodnoty, narovnání vztahu k Zemi a k lidem (zrcadlí se v podobě nedostatku klientů), apod.
  • Živé čtení z Akáši, prostor pro otázky, odpověďi a osobní sdílení
  • Přepis podvědomí a buněčné paměťi skrze aktivační meditace a Akášická prohlášení
  • Tyto a další témata se nám budou skládat až na místě, dle toho, co budeme potřebovat ,,prošťouchnout"
  • Tipy a inspirativní sdílení, jak ,,najet" do proudu tvoření v Novém Paradigma - tedy z ,,bodu nula", v němž nás neovlivňuje minulost. Necháváme se vést pouze přítomností.
  • Další možnosti práce s lidmi z nové úrovně vědomí ,,JÁ JSEM MY"
  • Aktivace a ukotvení nově rozvinutého potenciálu skrze krystalový portál

Vezměte si s sebou:

  • Zápisník a propisku na poznámky a zapsání aktivačních prohlášení pro podvědomí
  • Voda bude na místě, přesto ale doporučuji vzít si vlastní flašku s vodou - pro přepisy buněčné paměťi budeme potřebovat hodně pít:)
  • Můžete si vzít svůj osobní krystal, nebo jakýkoli předmět, který si budete moci vložit do krystalového portálu a nabít jej námi vytvořenou kolektivní energií

Přihlašujte se prosím na:

info@anthea.cz

Cena semináře: 2 200 Kč 

Pro závaznou rezervaci zašlete zálohu 1000,- na č.ú.: 2001279022/2010

(Zbytek se doplácí na místě)

! Prosím, zálohu posílejte až po mém potvrzení Vaší rezervace !

Pokud Vám odpověď ode mě nepřišla do týdne, znamená to, že stále zpracovávám objednávky  před Vámi a k Vám se dostanu později. Objednávek je mnoho a není v mých silách odpovídat dříve. Děkuji za pochopení. 

Místo konání: Praha - Galerie Podkroví

(adresa: Husova 242 / 9, https://www.facebook.com/galeriepodkrovihusova9/)

 

 

Chci si zarezervovat své místo:


...Chcete vědět víc?

...O mé cestě k poslání, svobodě, a hojnosti

Kdysi bylo téma živit se svým posláním mým největším tématem, které mě velmi trápilo. Od útlého mládí jsem si byla vědoma svých talentů a darů, ale nevěděla jsem, jak je uplatnit. Byla jsem příliš ,,rozevlátá" a neuměla dotahovat věci do konce. Navíc jsem se cítila jako mimozemšťan, který omylem spadl na Zemi: nechápala jsem své spolužáky, rodiče, společnost. Nerozuměla jsem důležitosti emocí, neboť v mém světě byly důležité jen city.

Své neporozumění a žal nad stavem světa jsem zapíjela alkoholem. Topila jsem se v existenčních depresích, dokud mě z nich nevysvobodila ,,Boží facka" v podobě epileptického záchvatu.

V tomto mimotělním zážitku jsem se poprvé dostala ,,za oponu" hmotného světa. To, co jsem prožila, mi dodalo tolik naděje a vnitřní radosti, že jsem ze dne na den přestala kouřit, pít, a mé deprese rychle ustoupily. Vydala jsem se na cestu objevování mého poslání.

Začalo rozpomínání mé duše na to, kdo jsem, a proč jsem přišla právě do tohoto těla a do těchto podmínek. Začala se do mě vlévat nová tvůrčí síla. Cítila jsem z hloubi duše, že mou esencí je propojení uměleckého sebevyjádření a hlubinné transformace lidského vědomí a duše. Nevěděla jsem ještě, JAK to propojit, ale vodítka již byly na cestě. 

Jakožto duchem svobodomyslnou bytost mě velmi trápila finanční závislost na rodičích. Snažila jsem se nabízet své umělecké a seberozvojové služby lidem, ale málokdo ke mě přišel.

Tak jsem prožila několik let na vlně ,,pohody" a bezstarostného seberozvoje. Po letech praxe (tradiční hatha jóga, tantra jóga, buddhistická vipassana) se mi spontánně otevřel Akášický kanál. Byla to jízda na vlně vysokých vibrací a poselství, nad kterými jsem v úžasu tajila dech.

Aniž jsem si to uvědomila, nechala jsem se omámit svým sebeobrazem z úrovně kosmického vědomí, namísto, abych pracovala na svých osobních, lidských tématech. Lidově řečeno jsem si ,,ulítla", aby mě o pár let později mateřství spolehlivě ,,posadilo na prdel". 

Než jsem se stala matkou, byla jsem přesvědčená, že mým posláním je být galaktickou kněžkou, koupající se ve svých vysokých vibracích, abych mohla svítit lidem na cestu. Taková představa byla v absolutním rozporu s tím, že bych někdy mohla mít děti. Měla jsem k mateřství odpor. Ve skutečnosti to však byl odpor k zodpovědnosti a disciplíně.

Celé těhotenství a první rok a půl mateřství byl pro mě  ve znamení hluboké, intenzivní očisty,  až na dřeň. Naštěstí bez krve, ale pot a slzy tekly po litrech. Cítila jsem se být zrazená mou galaktickou rodinou.

Proč dopustitli, abych zrovna já byla mámou? Hlavou se mi neustále honily otázky: ,, měla jsem všechno, a teď nemám nic,  žádný čas na sebe a na tvorbu! K čemu mi to je?", ,,Proč jsem teď v tak nízkých vibracích, v těle a v emocích, když takhle nemohu nic dělat?", ,,K čemu mi byl můj dosavadní rozvoj, když je mi všechno to poznání a galaktické vědomí teď úplně k ničemu?"

A tak jsem prošla tzv. temnou nocí duše - duchovní krizí, která mě postupně přerodila v bytost, kterou jsem dnes. Po hluboké očistě rodové linie, vztahu k otci, k matce, ale také vztahu k sobě, k Zemi a k lidem, mi došlo, že jsem byla nezralá a nezodpovědná, a proto jsem nemohla plnit své poslání. Až mateřství mi pomohlo dospět. 

V náhlém prozření mi došlo, že mě tehdy omámila duchovní pýcha. Dívala se na lidi s jejich běžnými problémy ,,svrchu", neboť jsem cítila podvědomá odpor k Zemi, a vlastně i k sobě. Nezbývalo mi, než v pokoře padnout na kolena a otevřít se nové verzi mého já. Netušila jsem, jaká bude. Můj život byl v tu chvíli jedno velké Neznámo, a já se mu odevzdala v naprosté důvěře, že vesmír ví líp, než já, proč jsem to všechno prožila.

Tehdy se můj život otočil o sto osmdesát stupňů: jakmile jsem dokázala pochopit a docenit kvality mateřství, jež ze mě vybrousilo čistý diamant, rapidně se zvýšil zájem lidí o mé služby. V podstatě ze dne na den se mi začala plnit emailová schránka dotazy a objednávkami.

Pochopila jsem, že teprve přijetí zodpovědnosti mi pomohlo nechat rozhořet plamen lásky k sobě, k lidem, i k Zemi. Díky dosednutí mého kosmického vědomí do lidství, plně v propojení s emocemi, s tělem, soucitem - se mé pole otevřelo přílivu hojnosti a blahobytu na všech úrovních. Dnes jsem neskonale vděčná za všechnu tu bolest a slzy, které mi pomohly odpustit staré, blokující záznamy a vstoupit do své Síly. 

Už je to nějaký čas, co žiji své poslání, které mě ohromně baví a naplňuje, a živím se jím.  Jinými slovy, naplnila jsem svůj karmický úkol, který byl, slovy pana astrologa Milana Gelnara, ,,naučit se soběstačnosti, prosadit se, a vytvářet vlastní hodnoty - jak finačním zaopatřením, tak i hodnotami duchovního přesahu. V minulých životech byla závislá na hodnotách (majetku) jiných lidí a partnerů, a nebyla schopna sama žádné vytvářet. Pomáhala druhým na úkor sebe a obětovávala se pro druhé. Teď se má naučit dát sebe na první místo a být nezávislá".

Má cesta samozřejmě pokračuje dál - stále je co čistit, v čem se učit a růst. Ten hlavní úkol je však již za mnou, a tak mě těší, že Vás mohu provést na cestě vašich darů a poslání tak, ať jimi můžete obohacovat svět, a vyživovat svou duši radostí. Děkuji, že jdete ten kousek cesty společně se mnou. 

V hluboké vděčnosti a radosti,

Anthea


Veškeré občerstvení a pití bude k dispozici na místě. Můžete se těšit v pauzách mezi meditacemi na zdravé mlsání a sdílení. Jako vždy, podpoří nás také krystalový portál pro aktivaci s květinami a vysokovibračními esenciálními oleji. 


Chci si zarezervovat své místo: