záznam webináře

Pro koho je webinář jako dělaný?

Pro všechny, kteří se občas topí v emocích, a neví, co s tím. Pro každého, kdo je reaktivníbere si osobně urážky a kritiku od lidí. Pro každého vysoce citlivého člověka, ale také pro ty, kteří se emocím vyhýbajíkomplikuje jim to vztahy.

Provedu vás komplexním pohledem na to, co jsou vlastně emoce, co nám sdělují, a jak se můžeme stát správci svého těla, kteří umí cíleně regulovat svůj nervový systém v náročných situacích. Propojíme do praxe poznatky z psychologie, vědy a jemněhmotného poznání fungování těla a emocí.

Rozšíříte si emoční inteligencipraktické nástroje, které vám poslouží jako orientační kompas, kdykoli zaklepou na dveře nečekané emoce. Začnete více chápat sebe i své blízkémísto snahy ,,spravit" sebe nebo druhé v sobě rozvinete schopnost přijetí, soucitu a hlubšího pochopení skutečného významu jednotlivých emocí. To vše vám zkvalitní jak váš osobní život, tak i vaše vztahy.

Co můžete očekávat?

 • 10 let zkušeností prověřených osobními prožitky a prací s klienty. Individuální přístup je pro mě samozřejmostí. Probereme základní principy z různých úhlů pohledu, ať zjistíte, co sedí na míru přímo VÁM
 • Osvojíte si praktické principy tvoření s emocemi a regulací nervového systému, které se hodí jak pro zvládání náročných životních situací, tak pro jednoduché odbourání stresu a dobití energie

Co na webináři nenajdete?

 • Vyčtené rady, co ,,musíte" a ,,nesmíte", aby vám maniifestace fungovala. Nebudu vám nic vnucovat, protože chceme přijít na to, co bude fungovat přímo VÁM
 • Jen psychologické, anebo jen ezoterické přístupy. Prolneme více sfér, abychom si odnesli co nejvíce efektivní výsledky

Co vše Vás na webináři čeká?

 • EMOCE A JEJICH VLIV NA PROŽÍVÁNÍ A VZTAHY
  Nejdřív se podíváme na emoce z různých úhlů pohledu: z hledika vědy, psychologie, a také kvantové perspektivy a jemněhmotných souvislostí. Povíme si, proč je tak důležité věnovat jim v životě větší pozornost, a jak je umět více rozlišovat, tak, aby sloužily ve prospěch vašeho zdraví, né nemoci.
 • PLUTCHIKOVO KOLO EMOCÍ
  Psychoevoluční teorie Roberta Plutchika je úžasnou praktickou pomůckouk poznání původu a smyslu emocí, které cítíme. Učí nás prakticky poznat škálu lidských emocí a jejich dynamiku v životě. Ukážu vám, jak Plutchikvo kolo funguje a jak se jím můžete inspirovat v rámci navýšení vaší emoční inteligence a regulace emocí.
 • POLYVAGÁLNÍ TEORIE
  Polyvagální teorie je založená na neuro-vědeckých poznatcích Dr. Porgese, který zjistil, že naše emoce jsou významně ovlivněny čtyřmi stavy nervového systému. Seznámíme se s jejich základy, ať získáte přehled tom, kdy se nacházíte v jakém stavu, a co dělat, abyste se dokázali regulovat.
 • PROSTOR PRO VAŠE DOTAZY A DALŠÍ INFORMACE
  Jako vždy, opět bude dostatek prostoru pro vaše dotazy, které obohatí obsah webináře o další zajímavé informace. Jde mi o to, aby vám informace sedly na míru, proto webináře dělám více interaktivní.
 • PRAKTICKÁ PREZENTACE
  Během webináře vše uvidíte na prezentaci, kde si vysvětlíme detaily. Prezentace vám zůstane i po skončení webináře společně se záznamem videa, takže se k němu budete moci kdykoli vracet.

Webinář vede Margot Gabrielle

Jsem holistická terapeutkaumělkyně, která ví, jaké to je, prošlapat si cestu od ponižování okolí a nedocenění k naplňující práci a vztahům.   Mým rodem koluje láska k starým dobrým buddhistickýmjógovým metodám sebepoznání, ale také k pychologii, vědě a kvantové fyzice.

Nadčasovou moudrost předků ráda doplňuji o můj vrozený dar načítání z kvantového pole, jasnozřeníenergetického léčení, které je pro mě tak přirozené, jako dýchání.

Naplňuje mě, když mohu inspirovat svými odžitými zkušenostmi za posledních 15 let osobní transfromace, a posledních 8 let aktivní práce s lidmi na terapiích, semináříchwebinářích.

Webinář Vás bude stát 990 Kč

a potrvá 2,5 hodiny.

 

Co díky webináři získáte?

 • STÁLÝ PŘÍSTUP K VIDEO ZÁZNAMU + PRAKTICKÉ PREZENTACI
  Webinář je nabitý zásadními informacemi, a je pochopitelné, že potřebujete čas to vše strávit. V ceně je proto doživotní přístup k záznamu webináře, který Vám poskytuji, abyste se mohl/a k hodnotným informací kdyoli vracet a čerpat z nich to nejpodstatnější: praktický přínos pro Váš život.
 • ZLEPŠENÍ KVALITY VZTAHU K SOBĚ A BLÍZKÝM
  Poznáním sebe a svých blízkých v těch nejzranitelnějších místech se můžete naučit být sobě navzájem větší oporou, namísto útočení na sebe ze zranění. Zjistíte, v čem spočívá skutečné léčení, které má trvalé výsledky. Tzv. negativní emoce už pro vás neudou tak děsivé, protože se spřátelíte s jejich poselstvím a budete vědět, jak k nim přistupovat.
 • DALŠÍ BONUSY
  Díky konzultacím s lidmi vím, že na webinářích si nejvíce cení právě možnosti vstupovat do tématu se svými dotazy a dostat na ně individuální, konkrétní odpověďi. Zároveň je oproti živému setkání velmi cenné, moci se k informacím zpětně vracet. Přihlášením na webinář získáváte přístup k speciálním nabídkám, které tvořím a rozesílám později účastníkům emailem.

Zajímá vás, jak na alchymii emocí a regulaci nervového systému?

Vyplňte svůj email a klikněte na tlačítko níže.

Po přijetí platby Vám přijde email s odkazem na webinář.