2. termín LABUŤ A LEV - SÍLA LÁSKY:

Aktivační seminář o empatii a manipulaci ve vztazích

 

Pá 11. 3. 2022 / 11:00 - 18:00 / Praha, Centrum Adaraya - Opletalova 27

,,Aktivační seminář pro empaty a starseeds,

 kteří chtějí stát ve své síle, aniž by potlačovali svou citlivost"

Info k akci

Jste empati, vysoce citliví jedinci (HSP), nebo hvězdné duše, a je pro vás těžké nastavit si zdravé hranice? Nebo to už umíte, ale nevíte, jak komunikovat s manipulativními lidmi na pracovišti nebo v rodině? Možná potřebujete přijít na to, co v sobě potřebujete vyživit, abyste se zbavili závislosti na vztahu s manipulátorem a dokázali z toxického vztahu jednou provždy vystoupit.

Ať už se váš týká jakákoli zkušenost v dynamice ,,empat - manipulátor", seminář je koncipovaný tak, aby se témata vždy přizpůsobila aktuální skupině. 

Pravdou je, že tento svět je plný lidí, kteří zatím neotevřeli svá srdce - a to jsou lidé, kteří manipulují. Žít ve světě, kde takových lidí je většina, je pro empaty obzvlášť náročné. Vede to ke schopnosti umět se vymezit,  zavčas otevřeně komunikovat své potřeby, a také naučit se řídit více instinktem v těle, než-li vědomím, které načítá pouhý potenciál druhého člověka.

Aby však empat pochopil, proč není schopen se z manipulativních vztahů vyvázat, potřebuje pochopit, kde on sám nevědomě manipuluje. Empat a manipulátor jsou totiž jako dvě strany jedné mince.

Mezi nimi je ale samozřejmě mnoho odstínů a pokud už člověk prošel karmickým vztahem, bude se setkávat s manipulací už v té jemnější formě. Budeme se věnovat  celé škále témat mezi manipulací a upřímnou, jasnou komunikací - ať už jde o pracovní poměry, partnerské, nebo přátelskérodinné vztahy.

A taky hrábneme do pradávného příběhu na kosmologické úrovni, kde to všechno začalo: na prvotní rozdělení Labutích a Lvích bytostí, kdy Láska a Síla začaly jít proti sobě, místo toho, aby se doplňpvaly.

Empatické duše, volám vás na tuto silnou, životy měnící práci.

Je na čase sjednotit v sobě sílu a lásku do jednoho spolupracujícího proudu, a žít váš potenciál v naplňujících a harmonických vztazích, protože to je ta cesta, jak můžeme tvořit Nebe na Zemi.

Je to pro vás, pokud chcete:

 • Sladit své mužské a ženské kvality tak, aby se vzájemně podporovaly a nešly proti sobě (řád, logika, síla vůle, stabilita, zodpovědnost x cit, intuice, tvořivost, harmonie, odevzdání)
 • Propojit levou a pravou mozkovou hemisféru a propojit ji s inteligencí srdce a břišního mozku
 • Zharmonizovat vaše vztahy (rodinné, partnerské, pracovní) a naučit se efektivněji komunikovat
 • Nastavit si zdravé hranice, znát své vnitřní potřeby a řídit se signály svého těla (innaté)
 • Zhojit rány po vztahu s manipulátorem a narcistickým typem osobnosti
 • Vyvázat se z mechanismů ,,oběť – manipulátor“ a aktualizovat svůj ,,software“ na novou realitu, kde je láska a síla v propojení, ne v odděleném kontrastu

Co Vás na semináři čeká?

 • Aktivační meditace - čtení z informačního pole a Breathwork pro přepis záznamů se zneužitím síly a lásky na buněčné úrovni
 • Synchronizační workshop - individuální otázky a odpověďi, vysvětlení energetických prinicpů komunikace a řeči těla
 • Kakaová ceremonie s tancem - laskavá medicína pro rozvinutí předané energie a její ukotvení do běžného života

Vezměte si s sebou:

 • Zápisník a propisku na poznámky a zapsání aktivačních prohlášení pro podvědomí
 • Voda bude na místě, přesto doporučuji vzít si vlastní flašku s vodou - pro přepisy buněčné paměťi budeme potřebovat hodně pít:)
 • Můžete si vzít svůj osobní krystal, nebo jakýkoli předmět, který si budete moci vložit do krystalového portálu a nabít jej námi předanými inofrmacemi

Přihlašujte se prosím zde:

info@margot-gabrielle.cz

Cena semináře: 2 800 Kč 

/ Jedná se o intenzivní celodenní seminář, přičemž v ceně jsou zahrnuté náklady na ceremoniální kakao a vše spojené s přípravou ceremonie /

Pro závaznou rezervaci prosím zašlete zálohu 1 400 Kč,- na č.ú.: 2001279022/2010

(Zbytek se doplácí na místě)

! Prosím, zálohu posílejte až po mém potvrzení Vaší rezervace ! 

Napište si o své místo na email: info@margot-gabrielle.cz

 

Veškeré občerstvení a pití bude k dispozici na místě. Můžete se těšit v pauzách mezi meditacemi na zdravé mlsání a sdílení. Jako vždy, podpoří nás také krystalový portál pro aktivaci s květinami a vysokovibračními esenciálními oleji. 

Děkuji za Váš zájem a těším se na společné tvoření s vámi.

Margot Gabrielle

Chci si zarezervovat své místo: