Křišťálové Partnerství

(aktivační meditace pro ženy - mp3 / 37 min.)

0
z Vás už udělalo kvantový skok ve svých vztazích

...Pro ženy, připravené přijmout a milovat Muže Nové Doby

,,Tak jako pro většinu z nás, i pro mě vztahy vždy byly tím největším učitelem. Prošla jsem mnoha destruktivními, karmickými vztahy, než jsem si přitáhla do života ty podporující, láskyplné a harmonické. Přestože jsem na sobě pracovala mnoho let a mé vztahy se postupně měnily k lepšímu, stále ze mě vyzařoval pdovědomý odpor k mužům. Když se mi po posledním rozchodu spontánně otevřel přístup ke krystalickému paprsku Božského Mužství, konečně jsem pochopila zacyklená zranění i očima muže.

Až procítěním mužského úhlu pohledu a pochopením, co ,,napáchali" nejen muži na ženách, ale také ženy na mužích, jsem došla k opravdovému od-puštění. Mé srdce se rozzářilo obrovskou láskou k mužům a hlubokým soucitem ke všem, kteří si stále ještě drží svá zranění. Nyní už nastal čas, abychom se my, ženy, postavily do své síly v propojení nejen s posvátným ženstvím, ale také s posvátným mužstvím. Jedině tak můžeme začít žít vztahy Nové Doby. Děkuji za každou z Vás, která do toho jde se mnou. "

-Anthea

Co vás v meditaci čeká?

 • Hluboké, silné, a přesto velmi jemné přenastavení vašeho podvědomí během 37 minut
 • Spojení a ztotožnění se s Božskou Matkou a její silou
 • Odpuštění sobě samé, léčení zraněných ženských archetypů napojených na ženskou rodovou linii
 • Zacelení a integrace všech svých temných částí a jejich transmutace v čisté Vědomí
 • Odpuštění mužům, léčení zraněných mužských archetypů napojených na mužskou rodovou linii
 • Proměna zraněných mužských částí v nás silou Božské Lásky a jejich integrace do podvědomí
 • Spojení s Božským Mužem, sjednocení Boha a Bohyně ve vás
 • Aktivační prohlášení pro přijetí Křišťálového partnerství Nové Doby, prostoupení Portálem Lásky do nové reality

Jak vám to může změnit život?

 • Už nebudete reagovat na mužské chování z pozice zraněné holčičky.
 • Prostoupí vás nová vlna soucitu, pochopení a přijetí nejen svých zranění, ale i těch mužských.
 • Díky hlubinnému odpuštění a vystoupení ze začarovaného kruhu starých křivd mezi vámi a muži začnete k mužům vysílat zcela přirozeně důvěru, lásku a uznání.
 • Brzy pocítíte a uvidíte samy, jak se vám láska vyzařovaná k mužům vrací zpět a manifestuje tím, že se k vám muži chovají úplně jinak - ve stejné úctě, lásce a důvěře, jakou chováte vy k nim.
 • Díky tomu všemu se váš vztah s mužem změní k nepoznání. A pokud žádného partnera nemáte, pak si můžete být jisté, že si toho pravého do života konečně přitáhnete.
 • Velmi se prohloubí schopnost vaší soucitné (sebe)reflexe, takže už nebudete cítit impuls vstupovat do emočních dramat a citově zraňujících rozhovorů.
 • Nastane u vás rovnováha mezi myšlením a cítěním, konáním a bytím. Díky harmonizaci Božské Ženy a Muže se budete cítit ještě více ve své síle, a v přirozeném napojení na proud Přítomnosti.

... A jaké zážitky měly ženy před vámi ?

,,Moc děkuji za tuto meditaci, moc mi pomohla v mém vztahu. Uvědomila jsem si, jak moc jsem zodpovědná za vše, co se mi děje, a jak a proč se ke mně partner chová. Po opakovaných meditacích křišťálového mužství se rovnám já, jako žena, a tím pádem i můj muž. Jelikož se od sebe učíme a já na něm vidím své chyby a chování, je teď pro mě jednodušší změnit své postoje, a tím i reakci partnera. A to je úžasný, nedocenitelný dar pro každou ženu."
Veronika
,,Ze srdce děkuji za tuto meditaci. Vedení Anthey je velmi jemné, a zároveň jde hodně do hloubky. Přestože už mám nějaké to čištění za sebou, v meditaci mi došlo několik důležitých ,,aha momentů", kdy jsem sama byla překvapená, co vše ještě potřebuji odpustit a zaléčit. Řekla bych, že tato meditace má velkou hodnotu jak pro ženy, které už vztah mají, tak i pro ty, které jsou samy, a chtějí se poctivou prací na sobě pojistit, že se všechna ta zklamání z předchozích vztahů už nebudou opakovat, protože už budou konečně připravené na toho správného partnera. Meditace Křišťálového partnerství je opravdu velký dar, který by měla přijmout každá žena, která chce žít ve své pravdě a lásce. Vřele ji všem doporučuji!"
Miriam AriannaInspirativní průvodkyně proměny života a rozkvětu duše / miriam-arianna.webnode.cz /

Kolik za meditaci zaplatíte?

Pro Křišťálové Partnerství mi přišla cena 330 Kč / 12,37 Eur.

Osobní konzultace na téma partnerských vztahů mohou přinést do života stejně zásadní změny, jako tato meditace.  Tak proč je o více než polovinu levnější? Je tomu tak proto, že při sezení vám věnuji svou energii a čas individuálně, zatímco meditace je zde pro vás kdykoli a kdekoli.

A ano, dalším důvodem, proč jí dávám za tak příznivou cenu je i to, že je mým velkým přáním, aby se ženy opět chopily své síly a narovnaly své vztahy do harmonie. Miluji symboliku čísel, a číslo 3 + 3 vnímám jako spojení dvou celistvých, trojjediných bytostí (muž, žena, dítě) v jeden celek.

 Ze srdce vám přeji, ať se tento stav bytí stane vaší každodenní součástí, i díky této meditaci.

Co můžu očekávat, když si meditaci zakoupím?

 • Meditace Křišťálového Partnerství je..
  Audiovizuální hlubinné léčení a přepis podvědomí po dobu 37 minut. Můžete očekávat velmi silné léčení a integraci stínů. Nemusíte se ale bát, provedu vás jím v popojení s Vyšším vedením a v naprosté lehkosti, po vzoru energetické podpory Nového Paradigma. Zároveň v sobě aktivujete ty nejryzejší kvality své vnitřní ženy i svého vnitřního muže a propojíte je tak, aby vešli do vzájemné, láskyplné komunikace. Můžete se těšit na dobrodružnou cestu vlastním nitrem, která posune váš vztah k sobě samé i k mužům na nový level spolu-bytí a tvoření v Lásce, vzájemné úctě, a v naprosté důvěře.
 • Mám o meditaci vážný zájem. Jak si ji mohu objednat?
  Stačí vyplnit objednávkový formulář níže. Momentálně je dostupná pouze platba bankovním převodem, ale brzy bude možné uhradit platbu také přes platební bránu. Při zaslání platby bankovním převodem vám meditace dorazí na email po připsání platby na účet, tedy přibližně do 1-3 dnů. Pokud zvolíte platební bránu, meditace vám přijde na email okamžitě. V případě bankovního převodu vám po odeslání objednávky přijde do emailové schránky faktura s podklady k platbě. Zkontrolujte si, prosím, i sekce ,,promo" a ,,spam", občas tam zprávy - mršky zapadnou.

Ano!

Chci si objednat meditaci Křišťálové Partnerství