Aktivace Akášického Kanálu

(audiovizualizace mp3 / 22 min.)

0
z Vás už aktivovalo svůj Akášický kanál

,,Když se mi po letech transformace spontánně aktivoval Akášický kanál, otevřel se mi úplně nový svět. Začala jsem cítit hmatatelnou podporu Božího vědomí. Díky propojení s Vyšší Moudrostí, která mi zprostředkovává velmi konkrétní informace, jsem schopná pochopit většinu situací, které mi život přináší, a vytěžit z nich plody nového poznání. Jsem šťastná, že dozrál čas, abych se s vámi podělila o tento dar, který vnese do vašeho života novou dimenzi podpory, vedení a sebenaplnění. "

- Margot Gabrielle (Anthea)

Na co se v aktivaci můžete těšit?

 • Povznášejících 22 minut vysokovibrační lázně za doprovodu frekvenční hudby a laskavého vedení
 • Očista Zdrojovým Světlem, propojení s Kristovským Vědomím
 • Přirozená ochrana díky sladění s Portálem Srdce (s Galaktickou Růží)
 • Uzemnění v Jádru Země a propojení s Hvězdou Duše
 • Aktivace Posvátné Geometrie těla, včetně Akášického kanálu
 • Akášická prohlášení na propojení s Akášickými Mistry, kteří zaručují čistotu informací a jejich předání v takové formě, jaká je pro vás nejvhodnější

Co vám aktivace dá do života?

 • Otevře se vám kosmické vědomí a začnete cítit hmatatelné propojení se Zdrojem - Láskou Stvoření
 • Vaše intuice, zdravé instinkty i mimosmyslové schopnosti zesílí
 • Budete schopni odpovědět si na zásadní životní otázky a dokážete se sami nasměrovat na správnou cestu
 • Pochybnosti a strachy vás už nebudou ovládat
 • Vzroste vaše schopnost rozhodovat se správně, protože projdete procesem sladění osobnosti a duše
 • Poznáte svou skutečnou podstatu a získáte klíče k zjištění, co konkrétně v životě potřebujete a čeho byste se měli vyvarovat
 • Díky tomu všemu nabudete hlubokého vnitřního míru, spokojenosti a větší stability v životě

... A jaké zkušenosti mají ti, kteří už aktivaci vyzkoušeli?

,,Milá Margot, Ze srdce Ti děkuji za nádhernou meditaci Aktivace Akašického kanálu. Při jejím poslechu jsem vnímala laskavost, kterou vyzařuje tvůj hlas a s její pomocí jsem se velice rychle a snadno napojila na Vědomí Jednoty. Při propojení světla svého srdce s Nebem a Zemí jsem podél páteře vnímala proudění energie, které se mi rozlévalo do celého těla. Byl to tak příjemný pocit... Cítila jsem se milována i milující, cítila jsem bezpečí, důvěru a lásku. Tvoje meditace ve mně navodila tak příjemné pocity, že jí chci naslouchat každý den. Vím, že díky tvé meditaci byl můj Akašický kanál aktivován. Cítila jsem ten jemněhmotný proud energie, který mně propojuje se vším, co kdy bylo, je a bude. A teď se těším na každodenní komunikaci s mými světelnými průvodci. Raduji se, protože jsem navázala nové přátelství. Přátelství s nehmotnou částí sebe sama. Děkuji Ti, Margot. Tvoje meditace je nádherný dar.“
Renata Hamers
,,Meditace od Anthey na otevření akášického kanálu je úžasná! Anthea má velmi příjemný jemný hlas a meditace je vedena s lehkostí. Je skvělá na očištění, ukotvení se ve svém středu, otevření se novým možnostem a svému potenciálu. Při rvním poslechu jsem celou dobu cítila velmi silný pocit, že jsem Doma, a jen plakala dojetím. Vnímala jsem spojení se Zdrojem a se svou duší, které se velmi zesílilo. Ten pocit, se nedá ničím popsat. Co není se mnou v souladu, se nyní uvolňuje a transformuje. Vnímám větší lehkost a konečně cítím, že si dovoluji již naplno jít cestou své duše a konat své poslání. Ze srdce moc děkuji za úžasnou meditaci, velmi ji doporučuji!"
Miriam AriannaInspirativní průvodkyně proměny života a rozkvětu duše / miriam-arianna.webnode.cz /
,,Milá Margot. Stále hledám slova, kterými bych popsala zážitek ze tvé aktivační meditace.Tvůj hlas, který mě celou meditací provázel, byl tak laskavý, plný porozumění a zvláštní energie. Po celou dobu meditace jsem se cítila příjemně a pocit uvolněnosti a napojenosti mě provázel ještě dlouho poté. Jsi skvělá průvodkyně pro všechny, kteří na sobě chtějí pracovat a touží duchovně růst. Děkuji za příležitost nechat se unášet na vlnách této krásné meditace."
Petra KučerováFotografka / www.petrakucera.cz /

Kolik za tuto aktivaci zaplatíte?

Pro Aktivaci Akášického kanálu mi přišla cena 444 Kč / 18,05 Eur.

Oproti kurzům čtení z Akáši, nebo Akášickým vhledům, které se cenově pohybují okolo 1000 - 3000 Kč,  je doslova za hubičku. Pokud jste otevření, vnímaví a máte už zkušenosti s mimosmyslovým vnímáním, ušetříte díky aktivaci spoustu času i peněz. Cena je pro mě spíše symbolická, protože dary tohoto druhu jsou k nezaplacení. Slibuji vám, že každý další poslech vám otevře nové ,,aha momenty" a dimenze bytí. 

Co můžu očekávat, když si aktivaci zakoupím?

 • Aktivace Akášického kanálu je...
  Vedená audiovizualizace v příjemné délce 22 minut, v doprovodu frekvenční hudby ladící pole. Obsahuje návod, jak se propojit se Zdrojem a zajistit si čistotu informací. Součástí jsou akášická prohlášení, aktivující posvátnou geometrii těla, potřebnou pro příjem informací z úrovně éteru. Tento postup je velice jemný, a zároveň má silné působení přetrvávající do dalších dní.
 • Mám o aktivaci vážný zájem. Jak si ji mohu objednat?
  Stačí vyplnit objednávkový formulář níže. Momentálně je dostupná pouze platba bankovním převodem, ale brzy bude možné uhradit platbu také přes platební bránu. Při zaslání platby bankovním převodem vám aktivace dorazí na email po připsání platby na účet, tedy přibližně do 1-3 dnů. Pokud zvolíte platební bránu, aktivace vám přijde na email okamžitě. V případě bankovního převodu vám po odeslání objednávky přijde do emailové schránky faktura s podklady k platbě. Zkontrolujte si, prosím, i sekce ,,promo" a ,,spam", občas tam zprávy - mršky zapadnou.