Aktivace Vnitřní Síly

(aktivační meditace - mp3 / 46 min.)

...Pro každého, kdo je připraven stát se Tvůrcem svého života..

0
z Vás už vstoupilo do své vnitřní Síly

,,Vstoupení do své Síly pro mě bylo velké téma řadu let: cítila jsem se jako mimozemšťan, který omylem spadl na Zemi. Byla jsem finančně závislá na rodičích, nedařilo se mi osamostatnit, měla jsem komplikované vztahy, a i když jsem si uvědomovala své dary a talenty, nevěděla jsem, jak je uplatnit. Přestože jsem od střední školy na sobě dost zapracovala (vyléčila jsem se z existenčních depresí, zbavila se závislosti na cigaretách a alkoholu), stále to nestačilo k tomu, abych se mohla živit tím, co mě ze srdce naplňuje. Stále jsem kolem sebe neměla přátele, naladěné na stejné vlně. Musela přijít velká očista rodové linie, mého vztahu k otci a k matce, ale i léčení vztahu k Matce Zemi a k mému vnitřnímu ohni, abych mohla být tím, kým jsem dnes. A tak je mi velkou ctí a potěšením, že Vás mohu nyní provést onou prošlapanou cestičkou a urychlit váš vstup do vlastní vnitřní Síly, která vás povede k naplnění vašeho Božského potenciálu zde, na Zemi. "

-Anthea

Co vás v meditaci čeká?

 • Hluboké, silné, a přesto jemné přenastavení vašeho podvědomí a buněčné paměťi během 46 minut, za doprovodu šamanské hudby
 • Spojení s Božskými rodiči: Bohem Otcem a Božskou Matkou
 • Smíření s pozemskými rodiči, soucitné pochopení jejich role ve Vašem příběhu duše
 • Obnovení kontaktu s předky a se Světelnou rodinou
 • Napojení na své vnitřní Galaktické Slunce a živoucí Archetypy vaší vnitřní Síly
 • Rozpuštění karmických smluv a implantátů, skrze plné přijetí zodpovědnosti za sebe a svůj život
 • Oživení Posvátného Ohně Síly v propojení s Jádrem Země
 • Aktivační prohlášení pro ukotvení své vnitřní síly

Jak vám to změní život?

 • Stanete se celistvějšími, bude pro vás snazší vymezit si zdravé hranice, a přitom zůstat v lásce a respektu
 • Odpuštěním Bohu Otci / Matce Zemi a zharmonizování vztahu s nimi vám pomůže obnovit v sobě Důvěru v sebe i vedení vesmíru
 • Díky smíření s rodiči si uvolníte cestu k naplňování vašeho tvůrčího potenciálu (matka - intuice a inspirace, otec - finanční hojnost a zabezpečení) a začnete navazovat zdravé a láskyplné vztahy
 • Pocítíte v sobě větší vnitřní stabilitu a zakořenění. Ukotvíte v sobě prožitek ,,vím, kdo jsem, a kam patřím"
 • Osvobodíte se od negativních vlivů rodové linie a minulosti, které vás nevědomě držely zpátky
 • Poznáte vaše silné stránky osobnosti a dary duše, které můžete dále kultivovat a rozvíjet
 • Zjistíte, co znamená přijmout zodpovědnost, a stanete se Tvůrci svého života. Konečně dáte potřeby své duše na první místo a výmluvy a pochybnosti už nad vámi nebudou mít žádnou moc.

... A jak se cítí ti,

kteří už mají aktivaci za sebou ?

,,Meditace Anthey je nádherným pohlazením pro duši, s informacemi a prožitky v přesahu napojení na Vědomí Kosmické Lásky. Anthea má laskavý, konejšivý hlas, který v respektu k naslouchajícím provádí bezpečně procesem umožnění si otevřít se více svému potenciálu. V mém případě bylo zejména propojení s Božskými a pozemskými rodiči velice silné. Cítila jsem propojení se svou hvězdnou rodinou a energie prapůvodu mé duše, což v okamžiku přispělo k mému pochopení nejsilnějších motivů a zaměření mých vtělení na Zemi. Citlivé spojení s hudbou a jemným rytmem v pozadí, který vtahuje pozornost hlouběji a hlouběji do našeho středu, přináší uvolnění a naplnění tvořivým teplem. Je to meditace, ke které se můžete dle potřeby vracet pro potěchu, zklidnění, a vždy nové informace a uvědomění."
Ramona Siringlenwww.cestasramonou.cz
,,Meditace na aktivaci vnitřní síly je jednou z nejlepších meditací, které jsem kdy dělala. Velmi se mi líbí hudební podkres a hlas Anthey, umocňující nádherné spojení Země a Vesmíru, potřebné pro ukotvení procesu. Při meditaci jsem procházela jemnou, a přesto silnou očistou, a poté aktivací své vnitřní síly. Bylo zajímavé, že jsem proces cítila i fyzicky přes mírnou bolest. Velmi silně jsem cítila bolest na první, druhé a třetí čakře. Vnímala jsem ji jako očištění od implantátů a starých programů. Měla jsem potřebu se schoulit do klubíčka. Přiložila jsem si krystaly na první a druhou čakru. Cítila jsem silné tlaky a měla potřebu celá se přikrýt peřinou. Uvědomila jsem si, že jsem ve stejné pozici, jako když je miminko v bříšku. Cítila jsem emoce matky, všechny ty programy... Rozhodla jsem se, že už je nepotřebuji, a odevzdávám je. Rozhodla jsem se narodit se znovu jako tvůrkyně, v čisté esenci, ve své síle. Zajimavé je, že při mém porodu jsem údajně ležela a tlačila maminku na pravé (mužské) straně, chtěla jsem hned ven. Ale dnes jsem ležela na levé straně, úplně v klidu. Díky meditaci jsem si nově prožila svůj vlastní porod, což mi umožnilo ustoupit z mužské energie a přijmout plně svou ženskou sílu. Cítím, že začínám nově, s čistým štítem. Úžasné! Děkuji Anthee za krásnou a silnou meditaci. Velmi doporučuji!"
Miriam Arianna (Stelariia)Průvodkyně proměn na vlnách života / www.miriam-arianna.webnode.cz
,,Milá Antheo, děkuji za krásnou a opravdu hlubokou meditaci...Uvědomění si role mých rodičů, to, proč se chovají tak, jak se chovají, a zároveň laskavé a bezpečné procítění matky Země a Vesmírného otce, má pro mě léčivou moc odpuštění... Protože rodina, to je moje velké téma, která mám v tomto životě zvládnout. Nalezení a uchopení vlastní síly za pomoci dechu, to je velmi silný a požehnaný prožitek - nejsou to jen pouhá slova...Teď vím, kam a jak se pro svou sílu ponořit. Děkuji."
Naďa Svobodawww.dulanakoncizivota.cz / www.nadasvoboda.cz
,,Milá Antheo, děkuji za tuto aktivační cestu! Máš nádherný, něžný hlas - jako by mě někdo hladil pírkem, nebo andělskými křídly. Ve spojení s transformační, hlubokou, šamanskou hudbou to pro mě byl naprosto magický zážitek. Cítila jsem, jak mě vibrace každého tónu vede k reálnému propojení síly toho, co nás přesahuje, s ukotvením tady ve hmotě. Vše přišlo v pravou chvíli - zrovna si řeším projevení vděčnosti a lásky ke svým rodičům, a díky tvé meditaci jsem si hluboce mohla zvědomit to, co již dlouho v sobě nosím, ale nevěděla jsem, zda je to ono. Cítím se silná, ve spojení s vyššími silami, podporovaná, svůdná, mateřská, cítím se být ženou. Je to přímo Božské! Tohle mě určitě bude provázet teď každý den, těším se, až se do ní zase budu moct ponořit. Cítím v této meditaci velký přínos a poselství pro nás pro všechny, kdo jsou připraveni vykročit do nového života"
Pavlína CimbálováKouč a Reconnective Healer ve spol. ,,Být Radostí" / www.pavlinacimbalova.cz

Kolik za meditaci zaplatíte?

Pro Aktivaci Vnitřní Síly mi přišla cena 404 Kč / 15,14 Eur.

Vím, že aktivační osobní konzultace vám mohou přinést do života stejně zásadní změny, jako tato meditace.  Tak proč je aktivace o více než polovinu levnější? Při sezení vám věnuji svou energii a čas individuálně, zatímco tato meditace je zde kdykoli a kdekoli pro každého z vás.

A ano, přiznávám, že , miluji symboliku čísel: číslo 4 + 4, ve výsledku  8, vnímám jako plné ukotvení ve svém smyslu bytí na Zemi, v naprosté přítomnosti své vnitřní Síly.

 Ze srdce vám přeji, ať se tento stav bytí stane vaší každodenní součástí, i díky této meditaci.

Co můžu očekávat, když si aktivaci zakoupím?

 • Aktivace Vnitřní Síly je...
  Audiovizuální hlubinná transformace, a přepis podvědomí po dobu 46 minut. Můžete očekávat velmi silné léčení a integraci stínů. Nemusíte se ale bát, provedu vás jím v popojení s Vyšším vedením a v naprosté lehkosti, po vzoru energetické podpory Nového Paradigma. Smíříte se se svým rodem, s předky, s Bohem a Matkou Zemí, a procítíte konkrétní archetypy vaší vnitřní síly a darů. Vaše cesta k naplnění smyslu bytí může začít.
 • Mám o meditaci vážný zájem. Jak si ji mohu objednat?
  Stačí vyplnit objednávkový formulář níže. Momentálně je dostupná pouze platba bankovním převodem, ale brzy bude možné uhradit platbu také přes platební bránu. Při zaslání platby bankovním převodem vám meditace dorazí na email po připsání platby na účet, tedy přibližně do 1-3 dnů. Pokud zvolíte platební bránu, meditace vám přijde na email okamžitě. V případě bankovního převodu vám po odeslání objednávky přijde do emailové schránky faktura s podklady k platbě. Zkontrolujte si, prosím, i sekce ,,promo" a ,,spam", občas tam zprávy - mršky zapadnou.

Ano!

Chci si Aktivaci Vnitřní Síly objednat.