ZNÁTE JMÉNO SVÉ DUŠE? FAKTA A MÝTY O PODSTATĚ DUCHOVNÍCH JMEN

Jistě víte, že kromě jména občanského, které nám darovali rodiče, máme také jména na úrovni duše.

Ve starých civilizacích a kmenových kulturách  ještě bylo běžným zvykem, že po narození dítě dostalo rovnou dvě jména: jedno civilní, kterým bylo běžně oslovováno, a jedno duchovní, které sloužilo k projevení darů duše ve fyzické realitě.

Toto druhé jméno bylo většinou sděleno a posvěceno prostřednictvím šamana, kněžky, či jiné zralé duše.

V současné době transformace se v lidech opět probouzí touha po navázání kontaktu se jménem jejich duše.

Je pochopitelné, že v dnešní informační době jména duše na leckoho stále působí  jako nesmyslný módní trend a výstřelek, kdy každý musí mít své duchovní jméno, aby byl zajímavý. 

Cílem článku není přesvědčovat, pouze informovat. Pokud si vás toto téma zavolá, jistě to má své důvody. Pojďme se tedy podívat na to, co je jméno duše z energetického hlediska a jaký je rozdíl mezi jménem duše a jménem osobním.

Co je vlastně jméno z energetického hlediska?

  • Jméno je portál, složený z jednotlivých zvukových bran v podobě písmen. Každé písmeno zní v určité části těla a ladí vás na příslušné bytosti a světy, s kterými jste na úrovni duše spojeni.
  • Jméno je klíč k sebepoznání, ať už se jedná o jméno osobní, nebo  jméno duše. Každé jméno je nabité silou Ducha, jen účel a působení vibrací se liší.
  • Jméno je vibrační magnet na určité kvality a ctnosti, které v sobě potřebujete rozvíjet

Jaký je rozdíl mezi osobním a duchovním jménem?

Ze jména, které vám darovali rodiče, můžete vyčíst vaše povahové rysy a vlastnosti, ale také to, jak vás podprahově vnímali rodiče ve chvíli, kdy jste byli ještě maličkým plodem v břiše matky.

V osobním jménu je zapsaná vibrace spojení s vašimi rodiči na úrovni duše.  Jméno, které vaši rodiče pro vás vybrali, mnohé odhaluje o Plánu Duší, který máte společný s vašimi rodiči. 

Oproti tomu jméno duše jde za povahové kvality a rodovou karmu, k vaší vnitřní Esenci, k podstatě vašeho potenciálu. 

Znamená to, že ,,normální“ jméno není duchovní? To určitě ne 🙂

Osobně vnímám, že není úplně v rovnováze ,,vydědit“ své osobní jméno jménem duchovním. 

Nejdříve je dobré se uznat kvality svého osobního  jména, byť mohou být rodově, ,,karmicky“ opepřené.

Pravda, hlavní rozdíl mezi osobním jménem a jménem duše je, že civilní jméno bývá obaleno vrstvami výchovných, společenských a dalších programů, které se vepisují do podvědomí a tím i do informačního pole jména.

I tyto zkušenosti jsou ale součástí vašeho příběhu a rozhodně zde mají své právoplatné místo: bez nich byste se stěží dostali ke skutečnému jménu své duše.

Jakmile přijmete své rodné jméno, jméno duše vám poslouží jako přidaná kvalita, rozšiřující a obohacující příběh duše o jeho podstatu, kterou chcete žít.

 

Jméno, jména… Máme jedno, nebo je jich víc?

Svou podstatou jsme bytosti multidimenzionální a tomu odpovídá také skutečnost, že můžeme v různých životních obdobích ladit s různými jmény.

Naše Vyšší Já se rozvětvuje do mnoha paprsků pestrých kvalit, barev a vůní, nebo-li zkušeností duše. Ty paprsky Vyššího Já, které jsou s námi nejsilněji spojené v současné inkarnaci, se mohou ohlásit také prostřednictvím jména duše, a rozhodně nemusí být jediné.

Pokud se vám stalo, že vám ve snu přišlo vaše jméno duše, načež vám vědma sdělila jiné jméno, nejedná se o pochybení, ale o načtení odlišné kvality vašeho Já.

Můžete si být jisti, že vám vždy přijde pouze takové jméno, jaké právě potřebujete pro vaši podporu, neboť, jak asi víte, náhody opravdu, opravdu nexistují:).

JAK JMÉNO DUŠE PŮSOBÍ?

Jméno je portál, tvořený vibračním souzvukem jednotlivých slabik. Každé písmeno obsahuje specifickou zvukovou vibraci, kterou můžete cítit v těle.

Stačí opakovaně zpívat či tónovat své jméno a zaměřit se na to, v jaké části těla zvuk toho kterého písmene vibruje. Už to napoví mnohé o kvalitách a darech, s jakými je jméno spojeno.

Například slabika ,,Ra“ silně rozvibrovává bránici a oživuje společně se srdcem solar plexus: centrum sluneční síly, v němž je přítomna naše vnitřní autorita, schopnost vést a být tvůrcem svého života.

Jméno duše může být jednoduché, ale také velice neobvyklé, exotické, až nadpozemské. Ať už vám ale zní jakkoli, to, co na něj reaguje, je v první řadě vaše duše, nikoli ego.

Vy podvědomě cítíte, víte, co dané jméno znamená. Když se setkáte se jménem vaši duše, je to, jakoby svěží vánek rozezněl struny ve vašem nitru a vy najednou přesně víte, kdo jste a jaké dary přinášíte.

CO KDYŽ S VÁMI JMÉNO NELADÍ?

Může se stát, že se vám jméno duše nelíbí, nebo vám připadá jaksi vzdálené. Ujišťuju vás, že je to poměrně běžná záležitost. Proč se to občas děje a co to znamená? Důvody jsou především následující:

Jména duše bývají nezvyklá

Jména duše sice mohou být i jednoduchá a mohou mít svůj původ odvozený např. z mytologie, ale stává se, že jméno duše je absolutně neidentifikovatelné s čímkoliv.

Váš mozek ho jednoduše nedokáže ,,pobrat“ a rozluštit, protože si ho nemůžete s ničím spojit.  Tento vnitřní rozkol ale brzy odezní, jakmile začnete jméno duše více cítit a méně hodnotit.

Vibrační rozdíl mezi rodným jménem a mezi jménem duše

Může se stát, že jméno duše vám připadá ,,cizí“, protože jste dosud neztělesnili jeho kvality. To je ale také důvod, proč právě takové jméno máte:).

Do této kategorie spadám i já s Antheou:). Ze začátku jsem cítila, jak je mi to jméno kvalitativně vzdálené. Zatímco Margot je zvyklá splývat a příliš nevyčnívat – rozplývá se v onom tichém ,,mmm“, Anthea vystupuje z řady a sebevědomě ukazuje své dary – písmeno ,,a“ na začátku jména je přímé, jasné a úderné.

Už nativní kmeny a staří indiáni si nechávali ceremoniálně předávat taková jména, která poukazovala na ctnosti či kvality, které potřebovali více rozvinout a projevit a jakmile jich dosáhli, mohli přijmout jméno nové.

Není tedy divu, že za života přijali jmen hned několik. Jakmile ztělesnili například ,,jemný šelest listí ve větru“, mohli se posunout dál a přijmout jméno s významem ,,přímého blesku“.

A protože jsme bytosti multidimenzionální, máme na úrovni Vyššího Já mnoho jmen – kvalit. A to, jaké z nich si přejeme rozvinout, ztělesnit, projevit, záleží na nás a především na touze duše, která udává náš směr životem.

Možná už jméno své duše znáte. Možná vám přišlo ve snu, možná jste o něj ani vědomě nažádali a přišlo ,,samo“ a možná jste cítili potřebu obrátit se na někoho, kdo vám jej zprostředkuje.

Každá z možností je v pořádku a každá z nich vám poslouží trošku jinak. Mě osobně už ,,přišlo“ mnoho jmen, které mě v určitých etapách života velmi podpořily, přestože jsem málokteré užívala veřejně.

Ale na to hlavní, realizační jméno, které je vhodné používat i veřejně, jsem si musela počkat. Průvodci mě vedli k tomu, aby mi jméno bylo sděleno nějakou blízkou duší, která pracuje obdobně jako já.

Ačkoli lidem zprostředkovávám jména duše, vesmír mě vedl ke zkušenosti výměny rolí.

A tak jsem se ozvala drahé kolegyni a blízké duši, Ramoně. A hle, Anthea přišla během pár minut. Okomentovala to se slovy, že to jméno už na mě muselo už nějaký čas čekat 🙂

Já osobně tedy podporuji obojí: jak objevení jména ,,po vlastní ose“ (oslovením Průvodců, v meditaci, ve snech,..) tak zprostředkovaně, protože vím, že obojí má smysl a každá ze zkušeností vám předá hodnotné informace.

Pokud se vám stalo, že vám byla  sdělena různá jména, neznamená to, že by se dotyční spletli. Každý jednoduše navnímává a zaznamenává jinou část vaší multidimenzionální bytosti.

Pokud máte zvědomených více jmen, vůbec to nevadí, máte tak větší přehled o různorodých částech sebe sama, které se budou postupně ukotvovat a rozvíjet.

V čem vás jméno duše může podpořit?

  • V rozpomenutí na dary duše, které si nesete z předchozích životů či z částí vašeho multidimenzionálního Já
  • V projevení talentů a v praktické realizaci Poslání, krok za krokem
  • V pozitivních změnách ve vztazích, v práci a v životě jako takovém

Jak je tohle všechno možné?

Je to dáno především tím, že narozdíl od jména osobního, jméno duše obsahuje vibraci vašeho potenciálu.

Jeho vyslovováním se ladíte na kvality své duše a díky této vzájemné rezonanci je pomalu, ale jistě ztělesňujete a přitahujete si do života nobé příležitosti, které odpovídají skutečné touze vaší duše.

V tom je jméno duše naprosto úžásným spolu-tvůrcem vašeho života, protože, jak jsme si řekli výše, civilní jméno váš potenciál může brzdit tím, že je obaleno určitými programy, které ovlivňují lidské myšlení a rozhodování v životě.

Se jménem duše začínáte jakoby s čistým štítem, přestože je to vlastně vaše staré známé oslovení – prvotní, původní.

Přeju vám příjemné a užitečné propojení se jménem vaší duše, ať slouží svému účelu!

S láskou

Margot Anthea

 

Chcete zůstat ve spojení? Stačí si stáhnout můj eBook zdarma a s radostí vám budu zasílat pravidelnou dávku vědomé inspirace.

P.S.: Pokud se budete chtít z odběru odhlásit, stačí tak učinit jedním kliknutím.

Margot Gabrielle
Jsem maminka, umělkyně, průvodkyně, a hvězdná duše, která miluje realizovat své Poslání na Zemi naplno, svobodně, ve své tvůrčí síle. Naplňuje mě podporovat druhé, aby mohli také žít své Poslání v radosti a svobodě svého skutečného Já. Díky Akášickému Vědomí pomáhám na osobním aktivačním sezení> nazřít vaše dary, i mentálně-emoční programy, abyste mohli vstoupit do své síly. Protože mě těší, když si lidé mohou pomoci sami i bez terapií, vytvořila jsem meditaci ,,Aktivace Akášického kanálu">>. >Na skupinových seminářích se věnuji kolektivní a individuální práci s tématy, jako je žití svého poslání, vstoupení do své síly, multidimenzionální vědomí, posvátná sexualita, chrámový tanec. Pro podporu žen a jejich vztahů s muži vznikla aktivační meditace ,,Křišťálové Partnerství>>. Zajímá vás, jaká byla moje cesta k tomu, co dělám dnes? Sdílím ji s vámi zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.