Lemurie a paměť krystalů: nakoukněte do svých Záznamů

O Lemurské říši panuje mnoho idealistických i skeptických představ. Pro někoho je to téma známé, blízké a lákavé, pro jiného neuchopitelné, pramálo související s realitou. Ať tak či onak, chci vám dnes nabídnout možnost dotknout se vlastní paměťi duše, ať si uděláte úsudek sami.

Možná zjistíte, že i vám je Lemurie důvěrně známá, a že si z ní odžíváte v současné realitě mnohem víc, než jste tušili.

Když máte PŘÍMÝ PROŽITEK, tak jednoduše VÍTE – přesněji, vaše duše , aniž byste vy museli vědět, jak je to možné:).

Takže pojďme se vydat na cestu do dávnověké Lemurie – nebo říše jí podobné (to není zas tak podstatné, jak si leckdy naše mysl myslí, jelikož podobných říší, o kterých nemáme dochované záznamy, bylo mnoho) .

Pohodlně se usaďte. Zhluboka se naděchněte… Zhluboka vydechněte… Zaměřte se do středu své hrudi… A pomalu, pomalinku začněte číst.

V Říši, kde je slyšet smích tak zvonivý, že připomíná anděly, žijí Bytosti tyrkysové záře. Jejich srdce šeptají Jméno ,,Svoboda“. Neznalí pojmu sváru a zrady, vědí, že vše, po čem jejich duše touží, je již Tady. Poznávají a tvoří svět, o kterém chtějí svým potomkům vyprávět.

Jako děti, které věří na zázraky, a ví, že jsou reálné. Uchopují je hravě a nevinně, v oné bytostné, radostné podstatě. Kosmickou myslí své sny tvoří, a touhou Krystalových Síní Srdce je šíří.

Tak vznikájí komunikační sítě, na zdroj Vody napojené. Voda, Moudrá Paní jejich Říše, učila je tomu, kterak emoce ovlivňují hmotu.  Tak tvarují paláce své a mosty, z vody, vln, a z mořské pěny. 

Krystaly je podporují, záznamy o všem živém poskytují. Jsou to společníci laskaví, jsou to Mistři v proudu Vědomí. V takové hladině cítění Lemuřané převážně prodlévají. 

Ne vždy ale tomu tak bylo. Ne vždy Krystal Srdce Lemurského sluneční světlo prosvítilo. Prasklina zrodila se v jeho centrálním středu, když pocit oddělení vloudil se do mysli – z širého vesmíru, odkudsi.

Tak byla v bytostech okamžiku zaseta obava budoucnosti. Tak se počal čirý zrak zakalovat, a ti, kteří dříve bezmezně důvěřovali, nyní začali podezírat a pochybovat.

Spolupráce všech a tvorba Říše hluboce byla zasažena, když voda ze Síní Srdce počala býti zamrznutá. A tak se stalo, že z vodních Paláců staly se Krystaly. Krása ledová, v síních svých uchovala knihovnu vzpomínek – na vše, kam až paměť cesty duše sahá. 

Vzpomínky na slovutnost i zradu, připomínajíc tak, že stejně tomu bylo, jako je tomu dnes – jen v jiných kulisách světa, jen v jiných způsobech. 

Krystaly od té doby chodí k tomu, kdo patří k Světelnému Rodu, promísen však je i s krví, která s jeho podstatou nesouvisí. Jsouc podporou a pomocí, stavějí se krystaly do cesty těm, jejichž srdce září láskou, ač v některých síních je uzamčena.

Proto Bytosti Zamrzlého Světla prolínají svá multidimenzionální těla s těmi, kteří jsou na úrovni duše připraveni, oživit svou paměť a stát se sebou samými. V síle, v pravdě, ve vnitřní svobodě.

…Ohlédněte se teď zpět. Jaké vám přišly obrazy a pocity? Jsou vám povědomé?

Pokud jste dočetli až sem, pak věřím, že ano. Jinak byste tento článek zřejmě neotevřeli. Však víme – náhody neexistují, jenom ty nenáhodné :). Pokud s vámi vhled zarezonoval a zavedl vás blíže k sobě, budu ráda, když se mnou své prožitky posdílíte.

Na vhledech, snímaných z Pole Vědomí  mám ráda to, že umí zapojit do procesu celostní vnímání. Spíná se díky ním komunikační most mezi podvědomím (úložištěm našich vzpomínek) a bdělým vědomím prostřednictvím řeči, které rozumí naše duše: obrazů a emocí, které u čtení přicházejí.

Samozřejmě, přístup k záznamům duše se snáze otevírá ve chvíli, kdy naší přetížené levé mozkové hemisféře dopřejeme odpolední siestu.

Proto ten nádech a výdech na začátku, a proto ta poetická forma sdělení:).

Já osobně jsem se při psaní vhledu dostala k mnohým ,,aha momentům“.

Zobrazily se mi  programy a vzorce chování,  mylně považované za zápisy z dětství. Bylo to, jako když se dostanete strojem času do minulosti, a náhle si všimnete, že v dlani svíráte klíč ke své třinácté komnatě.

Část mě, která tu dobu pamatuje, na ní vzpomíná s nostalgií v srdci, a cítí se ve zdejších energiích jako doma. A zároveň užasle sleduje, jak a kde se v ní urodilo zranění, které dříve způsobovalo touhu stáhnout se ze světa.

Vhled, o který jsem se s vámi podělila, jsem zapsala už před dvěma lety, nicméně téma lemurských světel i stinných zákoutí ve mě začalo pracovat až ve chvíli, kdy jsem dokončila obraz Krystalový Palác. O tom, jak umělecká tvorba (v mém případě) podporuje duchovní práci na sobě, už jsem se zmiňovala v předchozím článku, a jistě toto téma otevřu i v dalších.

Teď se ale vrátím k oné stinné části Lemurské civilizace, o které se příliš nemluví. Jak už to tak bývá, my lidé si rádi barvíme na růžovo všelijaké říše, ať už starověké, andělské, či jiné.

Záměrně ve vhledu není popsáno, CO přesně bylo tím momentem, kdy Srdce Lemuřanů začala zamrzat, jelikož pro každého z nás to bylo něco trošku jiného.

Ráda bych, abyste to své ,,něco“ objevili sami v sobě. Protože, jak s oblibou říkám: v té největší tmě je ukryta naše největší síla.

K tomu, abychom jí mohli projít plynně a odevzdaně, jsou významně nápomocny zmíněné krystaly. Pokud má vaše duše zkušenost se záznamy lemurské, či jiné, podobné civilizace, pak je pravděpodobné, že vás krystaly přitahují, a dost možná jste nějaké již našli (nebo, přesněji – to oni si našli vás:).

Některé druhy krystalů fungují jako Světelné knihovny záznamů. A pokud najdete ten svůj, pak je více než pravděpodobné, že s vámi začne pracovat.

Bude vám postupně odhalovat pravdu o vás samých, a přejete-li si to, ukáže vám, jak s ním komunikovat vědomě. Sám vás naučí to, co vaše duše ví a pamatuje, přestože vaše bdělé já již zapomnělo.

Přeju vám objevnou cestu do svého nitra, ať jste blíže k žití svého vnitřního Světla.

Chcete čerpat inspiraci z vhledů a článků pravidelně?  Stáhněte si e-Book zdarma a zůstaňte s Tvůrčí Silou Vědomí ve spojení!

 

 

Margot Gabrielle
Jsem maminka, umělkyně, průvodkyně, a hvězdná duše, která miluje realizovat své Poslání na Zemi naplno, svobodně, ve své tvůrčí síle. Naplňuje mě podporovat druhé, aby mohli také žít své Poslání v radosti a svobodě svého skutečného Já. Díky Akášickému Vědomí pomáhám na osobním aktivačním sezení> nazřít vaše dary, i mentálně-emoční programy, abyste mohli vstoupit do své síly. Protože mě těší, když si lidé mohou pomoci sami i bez terapií, vytvořila jsem meditaci ,,Aktivace Akášického kanálu">>. >Na skupinových seminářích se věnuji kolektivní a individuální práci s tématy, jako je žití svého poslání, vstoupení do své síly, multidimenzionální vědomí, posvátná sexualita, chrámový tanec. Pro podporu žen a jejich vztahů s muži vznikla aktivační meditace ,,Křišťálové Partnerství>>. Zajímá vás, jaká byla moje cesta k tomu, co dělám dnes? Sdílím ji s vámi zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.