Když si vás silová místa Země zavolají, ale cesty se nekonají

,,Každého z vás je třeba na místě, které si vás akutálně žádá. Ne vždy je to, co chcete, totožné s tím, co potřebujete. A především s tím, co od vás potřebuje Vesmír.“

Zaslechnu laskavá slova ve chvíli, kdy posmutním nad tím, že musím odložit cestu do mystického Avalonu, který mě už delší dobu volá. Právě tam se vydává skupina žen v čele s drahou přítelkyní a kolegyní Danai, která zájezd do Avalonu organizuje a provází. 

Když delší dobu slyšíte volání vydat se na cesty, na silová místa planety. Na místa, kde leží pradávné vzpomínky, jejichž uzřením se ve vteřině rozplyne iluze času. Když čerpáte moudrost ze stop, které jste zde kdysi dávno zanechali, abyste je nyní oprášili v nové podobě. Když jste voláni odemknout další vrstvu paměťi duše, abyste si vyměnili s danými místy klíče, které podpoří expanzi Vědomí v nás i v kolektivu.

A když cítíte, že toto vše se má stát, ale neděje se. Okolnosti tomu nepřejí, cesty se oddalují. 

Nejen u mě; vidím kolem sebe mnoho zralých bytostí, které čekají na to, až dílky v příběhu jejich duše zapadnou na svá místa díky návštěvě důležitých míst planety.

Proč tedy takovým významným cestám okolnosti nepřejí? Zastavím se u kvetoucí třešně a pozdravím se s ní. Dotknu se jí, zavřu oči a ptám se:

,,Proč se nedaří zrealizovat klíčové cesty i přesto, že nás daná místa volají?“

Třešeň odpoví:

Podívej, Země je plná siločar. Jsou to kořínky jejího Srdce, které vycházejí z každé živé bytosti a vzájemně se proplétají. Matka Země si sama určuje rozvrstvení jednotlivých duší na svém těle podle toho, jaké obrazce posvátné geometrie potřebuje prostřednictvím vašich kroků vytvořit.

Vy, kteří se k ní vztahujete vědomě a nacházíte se v rovině služby, volá na konkrétní místa, kde můžete podpořit rozkvět srdcí. Ne vždy se tak ale děje fyzicky. Prociť, jak je vše propojené, jak vše pracuje v mohutné synergii pro celek, pro Vyšší Záměr.

Každý z vás je přesně na tom místě, jaké si vás akutálně žádá nejvíce. Ne vždy je to, co chcete, totožné s tím, co od vás vaše Vyšší Já potřebuje. Jedině různorodým rozmístěním duší po silových místech planety dochází k synergii a aktivaci energetických center těla Matky Země tak, jak ona sama v danou chvíli potřebuje nejvíce.

To ona si vše koriguje, ona si vás volá. Místa, na kterých se právě nacházíte, nesou různorodé potenciály a každé z nich se dotýká jiné struny vaší duše. Jsou místa, která souvisí s dokončováním vašich cyklů a jsou místa, která rezonují s domovem vaší duše.

Ať už se nacházíte na jakémkoli místě, vězte, že je vás zde třeba. Cítíte-li volání spojit se s domovem vaší duše fyzicky a podmínky tomu momentálně nepřejí, pak vězte, že Matka Země moc dobře ví, co dělá.

Má to ve své režii a dělá vše proto, aby vaše vzájemné spojení a aktivace proběhly na úrovni lienarity v takovém čase a prostoru, jaký vy i Ona potřebujete k hodnotné informační výměně vašich polí. Důvěřujte jí.“

Najednou mi dochází, jak se vlastně stalo, že jsme se se synem přestěhovali do Poděbrad.

To místo si nás zavolalo. Už delší dobu jsem Mistry žádala o jasné vedení, ať se naskytne možnost nalézt nový podporující domov. A opakovaně se mi vracely na mysl Poděbrady.

Rozum samozřejmě argumentoval:

,,Co budeš dělat v cizím městě, kde nikoho neznáš? A sama se synem na bytě?? A co když ti to finančně nebude vycházet??“

A srdce na to:

,,Nene, já cítím, co je správné. No a co, že ještě nevím, proč právě tam? Nemusím hned všechno vědomě vědět. Stačí mi, když vím, že to je přesně ten krok, díky kterému vyjdu naproti skutečné touze své duše a tím i podpoře Vesmíru.“

A tak hledám byt v Poděbradech a nemám nejmenší tušení, proč. Okamžitě na mě zasvítí fotografie bytu s výhledem na rozkvetlou lázeňskou kolonádu.

Ani ne po týdnu už mě bytem provází paní makléřka – velice milá, jemná bytost, žena s andělskou tváří. Zmiňuje, že také dřív žila v Praze, ale přitáhl ji genius loci tohoto města.

Mám pocit, že to místo moc dobře znám. Cítím se tam jako doma, i když ještě není ani jisté, jestli se tam skutečně přestěhuju. Uběhne pár dní a andělská paní makléřka mi volá a sdílí se mnou:

,,Víte, pan majitel váhá, počkejte ještě chvilku na rozhodnutí. Ale já vnímám, že tam máte jít. Ten byt si vás žádá. Není náhoda, že si zavolal právě vás. On k sobě nepustí každého.“

Musím se smát. Vesmír vždycky ví dřív než vy, s kým vás spojuje a proč:). A tak se skutečně stalo, že zvítězilo srdce. Bydlíme teď ve městě, které má ve znaku srdce vznášející se na proudu fontány. V místě plném léčivých minerálních pramenů. Na krásném prosvětleném bytě, který si nás zavolal. 

Avalon a jiná úchvatná místa Země počkají. Teď je čas rozkvést jinde a pokračovat v jiném příběhu duše, než k jakému má mysl utíkala. A je to tak dobře.

Chci vás tímto osobním sdílením inspirovat a podpořit, pokud sami řešíte téma místa vaší duše a zatím se nedaří jeho návštěvu zrealizovat.

Ať už se na něm nacházíte, nebo ne, jste v neustálém propojení. Přijde den, kdy se prolnete fyzicky a bude to mít mnohem větší sílu a zralejší plody, než kdybyste se o to usilovně snažili  dříve. Důvěřujte načasování a sledujte, jak postupně zapadají dílky do mozaiky vašeho příběhu, který dostane smysl až zpětně, když se ohlédnete.

Každý z vás se nachází přesně na tom místě, na jakém je ho třeba. Důvěřujte.

 

Chcete čerpat inspiraci z vhledů a článků pravidelně?  Stáhněte si e-Book zdarma a zůstaňte s Tvůrčí Silou Vědomí ve spojení!

 

Margot Gabrielle
Jsem maminka, umělkyně, průvodkyně, a hvězdná duše, která miluje realizovat své Poslání na Zemi naplno, svobodně, ve své tvůrčí síle. Naplňuje mě podporovat druhé, aby mohli také žít své Poslání v radosti a svobodě svého skutečného Já. Díky Akášickému Vědomí pomáhám na osobním aktivačním sezení> nazřít vaše dary, i mentálně-emoční programy, abyste mohli vstoupit do své síly. Protože mě těší, když si lidé mohou pomoci sami i bez terapií, vytvořila jsem meditaci ,,Aktivace Akášického kanálu">>. >Na skupinových seminářích se věnuji kolektivní a individuální práci s tématy, jako je žití svého poslání, vstoupení do své síly, multidimenzionální vědomí, posvátná sexualita, chrámový tanec. Pro podporu žen a jejich vztahů s muži vznikla aktivační meditace ,,Křišťálové Partnerství>>. Zajímá vás, jaká byla moje cesta k tomu, co dělám dnes? Sdílím ji s vámi zde >>
Komentáře
 1. Šárka napsal:

  Je to tak a obcas na to take zapominam. Taky mam mista, ktera touzim navstivit, a prave ted, hledame nove misto k zivotu. Jsem netrpeliva, ale presne vim, ze v pravy cas vse bude tim nejlepsim zpusobem vyslyseno. Je vazne uzasne, kdyz si uvedomime, ze kazda vedoma duse ma zit na nejrostodivnejsim koutu sveta, aby mohla rozvijet sebe i pozvedat toto konkretni misto!

  • Margot Gabrielle napsal:

   Šárko, tomu moc dobře rozumím, u nás také místo k žití krystalizovalo delší dobu. Ale stálo to za to: odevdzat se, následovat signály od vesmíru a důvěřovat načasování, to je zaručený recept. Ani teď nezklamal:). Uvidíte, že se to brzy pohne i u vás a budete žít na místě, které nyní potřebujete, stejně tak, jako to místo potřebuje vás. Držím palce.

 2. Keyra napsal:

  Taky moje téma. Nevychází mi Jeruzalém. Z Avalonu taky cítím volání. V rámci naší země mě přitahuje jedno město, kde taky nikoho neznám… Budu to sledovat. Děkuju za inspirace a sdílení.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.