Akášické Záznamy: mohou v nich číst jen vyvolení ?

Často slýchám otázku, jestli je tzv. čtení z Akáši speciální dar, který je dán do vínku pouze někomu, anebo zda může číst v Záznamech úplně každý. Tak, myslím, že vás teď potěším: pokud jde o čtení vrstev z informačního pole, tak ty načítá opravdu každý! Je to vrozená schopnost a právo každého člověka. 

Pro příklad, co myslím tím informačním polem: 

Přijdete do místnosti, a vzduch je velmi hustý. Je vám dusno a máte potřebu otevřít okna a vyvětrat. Zanedlouho se dozvíte, že zde proběhla hádka. Co se právě stalo? Načetli jste informace z prostoru, a přesně jste věděli, co je potřeba udělat pro to, aby se situace zlepšila.

Nebo…

Pozorujete západ slunce a cítíte posvátno, které z něj vyzařuje. Náhle vám přijde inspirace, nějaká důležitá myšlenka. Právě jste se propojili se svým Zdrojovým Já díky tomu, že jste se otevřeli přijímání kódů ze slunečních paprsků, a tak do vás mohly vstoupit podpůrné informace.

To je nevědomá rovina načítání, jakou prožíváme všichni. Jaký je tedy rozdíl mezi běžným načítáním a rozvinutou schopností čtení v Záznamech?

Rozdíl je především v tom, nakolik vámi informace prochází nevědomě, a nakolik si jich všímáte vědomě. Snímání informací z Pole Vědomí (z Éteru, z Akáši, či jakkoli jinak to nazveme) je schopnost, pro kterou je potřeba se vědomě rozhodnout a nadále ji tříbit. Je to cesta, která se vyvíjí jedině skrze naši vědomě zaměřenou pozornost, a je dostupná komukoliv, kdo se pro ni rozhodne.

Akáša obsahuje, podobně jako knihovna, mnoho pater informací. To, z jakého patra načítáme, záleží na způsobu napojení, na zkušenostech duše, i na funkcích a rolích, které zastávají naše multidimenzionální Já.

Akáša není zas tak abstraktní a vzdálená, jak se může zdát. Z vědeckých  výzkumů je známo, že v našem těle je pouze několik procent hmoty – zbytek je prázdno. A to prázdno je Akáša. Máme ji uloženou doslova v těle.

Každá bytost, každá živá forma na planetě, obsahuje svou malou akášu v rámci té obrovské, kolektivní. Mikrokosmos uvnitř makrokosmu je přítomný na každém kroku.

Není čtení jako čtení: čteme z Akáši, nebo odjinud?

Způsobů čtení z informačního pole je nespočet, protože má někonečné množství vrstev.

Někdo načítá z kolektivního nevědomí, jiné duše načítají informace z Říše Přírody,  dalším chodí zprávy od Hvězdných Bytostí. Velmi časté je načítání poselství od Vyššího Já, z Vyšší Mysli, nebo z Duchovního Srdce. 

Ne každý má rozvinutou schopnost napojovat se na libvolné vrstvy Záznamů, ale každý něco načítá, na základě toho, s jakými bytostmi a světy je duševně propojen.

Například, jeden z těch, který snímal informace z Akáši komplexně, byl známý spící prorok Edgar Cayce. Obecně je ale mnohem více těch, kteří se orientují na konkrétní patra z Informačního Pole.

Naše zkušenosti a poznání jsou jako síto, přes které se do vědomí dostává pouze takový typ zprávy, kterému jsme schopni porozumět a převést jej do slov. Anebo také do obrazu! Nebo do hudby?

Mnoho umělců je zkušenými channelery, kteří se stávají kanálem pro příjem informací, a ani o tom nemusí vědomě vědět. 

Možná je to i váš případ, jen jste si toho nemuseli všimnout. Tolik lidí v průběhu dne samovolně vstupuje do proudu Vyšší Inspirace, v nemž čerpají informace ze Záznamů – jen neví o tom, že to je to ono:)!

Protože každý z nás vnímá, cítí a myslí odlišně, tak i styl, jakým načítáme informace z pole, je odlišný.

Neexistuje jediný správný způsob, jak se orientovat v Záznamech, ale existují různá vnitřní omezení, kterými si sami nevědomě bráníme tuto schopnost oživit a včlenit do života.

Tím nejčastějším omezením je přesvědčení, že ,,nejsem dost dobrý/á“, nebo, že ,,ten druhý to ví líp než já“. Základním klíčem k úspěchu je důvěra v sebe sama. Když se upřímně v srdci rozhodneme, že chceme být učeni od Vesmíru tím, že s ním navážeme živou komunikaci, odpoví nám.

Možná to nejdřív půjde přes čištění mentálního a emocionálního pole, přes aktivaci energetických center, apod.

V každém případě si můžeme být jisti, že cítíme-li volání, a jsme vnitřně připraveni, tak to spojení zesílí a Vyšší Já nás v tom plně podpoří.

A pokud si nejste jisti a chcete se věnovat rozvoji vašich schopností individuálně, jsem tu pro vás. Řiďte se svým vnitřním kompasem, jaká cesta vás osobně volá a táhne.

Žijeme v době, kdy se vědomí duší otevírá do čím dál větších hloubek, a tak není divu, že se rozpomínáme na naše vrozené schopnosti a vyhledáváme silnější spojení se životem prostřednictvím jemněhmotné komunikace.

Buďme otevření podpoře a darům, které nám chce vnést do života, a důvěřujme sami sobě a svému Vnitřnímu Vedení.

Margot 

Chcete čerpat inspiraci z vhledů a článků pravidelně?  Stáhněte si e-Book zdarma a zůstaňte s Tvůrčí Silou Vědomí ve spojení! 

Margot Gabrielle
Jsem maminka, umělkyně, průvodkyně, a hvězdná duše, která miluje realizovat své Poslání na Zemi naplno, svobodně, ve své tvůrčí síle. Naplňuje mě podporovat druhé, aby mohli také žít své Poslání v radosti a svobodě svého skutečného Já. Díky Akášickému Vědomí pomáhám na osobním aktivačním sezení> nazřít vaše dary, i mentálně-emoční programy, abyste mohli vstoupit do své síly. Protože mě těší, když si lidé mohou pomoci sami i bez terapií, vytvořila jsem meditaci ,,Aktivace Akášického kanálu">>. >Na skupinových seminářích se věnuji kolektivní a individuální práci s tématy, jako je žití svého poslání, vstoupení do své síly, multidimenzionální vědomí, posvátná sexualita, chrámový tanec. Pro podporu žen a jejich vztahů s muži vznikla aktivační meditace ,,Křišťálové Partnerství>>. Zajímá vás, jaká byla moje cesta k tomu, co dělám dnes? Sdílím ji s vámi zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.